Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nő a legszebb, legszimp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő a legszebb, legszimpatikusabb számodra? KÉP

Figyelt kérdés

1, [link]


2,

[link]


3,

[link]


Megindokolva is, ne csak számokat írjatok, azzal nem megyek sokra.


Köszönöm


2017. szept. 9. 10:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
38%
3. Benne látok valami nagyon vonzót, amit a másik kettőben nem.
2017. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
A második.
2017. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
38%
A másodikkal jönnék össze, az elsővel csalnám és a harmadiknak panaszkodnék, hogy milyen nehéz két nővel az élet aki viszont titokban engem akarna. (ismerős? :p)
2017. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
7%

1. Borzaszto, antino, 1/10 would not bang.

2. Tetszik, jo no, de emellett termeszetes is.

3. Szerintem drogos, nem vallalnam csalad elott.

2017. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
46%

A 3.,az a legbájosabb.

2. egy smink nélküli pláza macskának tűnik,de szép az arca,viszont ez a plázás stílus nekem nem jön be.

Az 1. határozottan szét van photoshoppolva,úgy,hogy nekem nem jön be egyáltalán.

2017. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
30%

Ezek csak tini lányok...messze még a nőtől mind;)

Éretlenek és nincs kisugárzásuk nőként még...

2017. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

#25


Mindhárom szét van "fotosoppolva", ne félj, csak az első elég szélsőséges szinten.


Minden nő jól néz ki, ha eleget játszik a "soppal". Sajnos emiatt sok olyannak száll el az egója, aki élőben sima átlagos csaj. Akit pont a brutális ego tesz tönkre.


Lásd South Park "A hobbit" c. rész.

2017. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

A második csaj tetszik és a harmadik sminkje kellene rá.


Az elsőt nézném meg egyedül az utcán.

2017. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a férfiak többsége szexuális vonzalom szempontjából az 1-est mondaná, mivel tény, hogy elég figyelemfelkeltő ez a külső, sajnos kár tagadni.


Előbb néznek meg egy ilyen külsőt, mint egy természetesebbet, ami a 3-asnak van. (Persze rajta is van minimális smink.)

2017. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes, amikor közel olyanra sminkelem magam mint az 1-es 100x több pasi figyelmét keltem fel, mint amikor olyan bájos és cuki vagyok mint a 3-as. Mekkora kamu válaszok pf..
2017. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!