Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nő a legszebb, legszimp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő a legszebb, legszimpatikusabb számodra? KÉP

Figyelt kérdés

1, [link]


2,

[link]


3,

[link]


Megindokolva is, ne csak számokat írjatok, azzal nem megyek sokra.


Köszönöm


2017. szept. 9. 10:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
58%
3.-as. Az első nagyon mű. A kettesben van valami fura. A hármas tűnik a legnormálisabbnak.
2017. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 AchromaticSmarties ***** válasza:
41%
Nekem mindhárom tetszik, de az első túl van sminkelve. A második szerintem a legszebb, de a harmadik szimpatikusabb, mert olyan cukinak tűnik, úgyhogy ő érdekelne jobban. De persze az aranyos külső is rejthet szociopatát, szóval mindegy.
2017. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A legrosszabb ***** válasza:
30%

1. Áh, elsminkelné a fejére a havi fizumat. Nem kell. :D (0/10)


2. Kissé öntelt fejet vág, valahogy nem jön be. (2/10)


3. Ez meg nincs 18 éves, én meg nem vagyok pedómedve. (-/10)

2017. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%

10

Szerintem meg pont, hogy a 2-3 NEM a szürke egérke kategória. Látszik, hogy 2 kiló vakolat nélkül és szépek.

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a 2-3as arca így simán, semmi tuning nélkül is kenterbe veri az 1-es átvakolt arcát.


Szóval a szürke egér az nem a fenti 2 kategória, nem mindenkinek kell vastagon kihúzott szem és rúzs, 2 kg alapozó, és csücsörítő qurvás póz ahhoz, hogy egyáltalán észrevegyék. ;)

2017. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
2, Mivel nekem mindig is a sötétebb hajú, sötétebb szemű lányok jöttek be jobban.
2017. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
24%
Hat ha muszaj... Legyen a kettes, O a legjobban bejovos szamomra. Bar egy picit mintha tul hosszu arccsontja lenne es a kek szemet jobban preferalom. De amugy teljesen jo es szimpatikus csaj elmennek randizni vele ha ugy van. Az elsot had ne kelljen mar megindokolni miert nem, a harmadik nekem valahogy nem tetszik, tul sapadt vagy nemtudom, valahogy nem tunig egeszsegesnek. De a kettes tenyleg eleg jo, legalabbis szamomra.
2017. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%

A 3-as is ki van sminkelve.

Csak mondom, ha valakinek nem tiszta.

2017. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
69%

#10


Mondja ezt Dr.39% aki szintén nem véletlenül van itt az oldalon, ő is a "krém" része, még akkor is ha a másik nem azonos szintű "krémjéhez" tartozik.

2017. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Diavolino44 ***** válasza:
42%

Nyilvan a kerdes a sminkelesre van kihegyezve. Gondolkodas nelkul az elso (csucsoritos szaj nem jon be egyaltalan probalok ettol elvonatkoztatni) . Indok, ez a lany tudja, hogyan hozza ki magabol a legtobbet, en is igy gondolkodom sajat magam irant. Ulhetnek otthon ahelyett, hogy az edzoterembe jaras helyett, vagathatnam nullas geppel a hajamat neha napja, meg noveszthetnek telapo szakallat mert igy kenyelemes. Nem, en a legjobbat akarok kihozni magambol. S ha ez a lany smink nelkul csunya lenne akkoris ot valasztanam, mert a szepsegebe benne van az a tudas, hogyan legyen iszonyatosan dogos es sexy.


Az mas kerdes, hogy szinte kivetel nekul az ilyen csajok, egyszeruek mint egy faek, s olyan elvarasaik vannak, hogy szexen kivul nem tudom mit tudnek veluk kezdeni, de most csak a kulsorol beszelunk.

2017. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
69%

#19


Köszöntsük mai sztárvendégünket!


https://www.youtube.com/watch?v=KdRhQ669s2c

2017. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!