Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan viszonyultok a kövér nőkhöz?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Csúnya, igénytelen, nőietlen.

Példa: egy 165 centis lány 85 felett már nem igazán nőies.

2017. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Kikerülöm őket. Ha valaki nagyon kövér, akkor inkább átugrom.
2017. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Le leszek pontozva de nem érdekel:D

Hát én nem vagyok túl jó véleménnyel róluk. Sok bennük a feszültség és ez meg is látszik rajtuk, kevésbé szociálisak: pl. társaságban mindig velük a legnehezebb a kommunikáció, ha a városban nem találok egy helyet és segítséget kérek mindig a kövér nők azok akik anélkül tovább mennek, hogy meghallgatnának stb.

És mielőtt valaki leolt, hogy mit általánosítok, kivételek mindig vannak- annak azt mondom, hogy ez nyilván nem a kövér nők 100%ára igaz. Csak 80-90-re.

2017. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
#3 pedig a gömb formába rendeződött anyagnak a legkisebb a felületi feszültsége. :)
2017. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha az illető intelligens, illetve nem várja tőlem, hogy hülyeségeket mondogassak neki mint h ő nem is kövér meg így tökéletes meg ilyenek. Ha neki oké, nekem is oké.
2017. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy összejönnék vele. De csak ha bejönne a személyisége.
2017. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak ő maga és a női magazinok tartják kövérnek, de amúgy csak szép nőies idomai vannak, az a legszebb női testalkat. Ha valóban kövér, akkor pedig vegyen erőt magán, fogyjon le, és tetszeni fog.
2017. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszabb ***** válasza:
92%
Pár éve össze akart jönni velem egy igencsak túlméretes szerelvény. Valójában az alpári stílusa tette őt visszataszítóvá, s azt gondolhatta szerintem, hogy nekem ez marhára bejön, vagy kompenzálni akart, nem tudom. Meg kész idegroncs volt a csaj, ordibált, káromkodott, ami kifért a csövön. Rendszeresen tükörben fotózta magát, tetszett magának, szerinte semmi gond nem volt a külső adottságaival, tehát az egójával nem volt probléma. Elképesztő mennyiséget zabált naponta, 5 nap alatt nem eszek annyit, amennyit bedörgölt uzsonnára. Szerinte ez tök normális dolog. Volt...
2017. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Öntelt egoisták, szépnek gondolják magukat, közbe nem.

Alpári stílusuk van. Igen fényképezik magukat beállítva, hogy ők mennyire menők közbe nem azok, idegroncsok beszélni nem lehet velük,mert mindig nekik áll feljebb...

2017. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A mai szépség ideálhoz képest kövér? Manapság 40-45kg a "normális" a tv és hasonló megbízható források szerint... tehát ha ez alapján kövér pl.:60kg az még teljesen oké, nálam majdnem elvárás hogy ne csont kollekció legyen.


Kövér-kövér? 120kg

Na úgy már nagyobb a baj, mert a kövérség taszít, nagyon, a túlsúllyal nincs bajom, de aki túlzásokba esik, bármelyik végletbe, ahhoz nem tudok vonzódni...

2017. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!