Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a lánynak vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a lánynak vagy nem?

Figyelt kérdés
Multkor a kasszánál megérintettem a kezét,de nem húzta vissza csak rövid ideig a szemembe nézett. Legközelebb is volt egy rövid szemkontaktus, olyan volt montha elpirult volna. eddig mindig köszönt,viszont most legutóbb nem köszönt csak párszor rámpillantott picit hosszasabb ideig. (Ezelött szinte rám se nézett) Összevagyok zavarodva,hogy akkor most mi van,mert nekem nagyon tetszik es állandóan nézem,ha a közelemben van. Kérdés,hogy mennyi esélyem lehet nála,tetszem neki vagy nem?
2017. szept. 10. 12:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogyan deríthetem ki?
2017. szept. 10. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálod magad jól összekapni és elhívod találkozni.

Hajrá!

2017. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először is jó lenne,ha biztosan tudnám,hogy tetszem neki,mert nem szeretnék beégni. Milyen jeleket küldjek,mikből deríthetem ki ,hogy tetszem neki? És miért nem köszönt legutóbb,ha eddig mindig köszönt,ez kicsit elbizonytalanított:(
2017. szept. 10. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan semmilyen jelből sem fogod tudni soha, ezért kár ennyit trükközni. Sok időt megspórolsz magadnak, ha egyszerűen csak elhívod. A "beégés" pedig része MINDENKI életének néha, ez van.
2017. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben,legközelebb megszolitom,lesz ahogy lesz.. Csak nehogy elszúrjam....
2017. szept. 10. 15:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Lanyok,ha tetszik a pasi,akkor van,hogy nem köszöntök neki,ugy hogy elmentek az orra előtt?? Viszont ramnézett
2017. szept. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!