Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy egy lánynak tetszem, és látom, hogy próbálja magára felhívni a figyelmem, azonban a tetszés nem kölcsönös, mit tehetek én?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány akinek látom,hogy tetszem, de nekem nem tetszik ő.

Elbeszélgetek vele meg a barátnőjével élőben, de úgy vagyok vele,hogy köszi nem.

Főleg mert külsőre és belsőre is olyan mint a volt barátnőm, azt pedig megfogadtam,hogy inkább egyedül élem le az életem ,mint hogy még egy olyan kapcsolatom legyen.

Nem mondja ki,hogy bejövök neki, de túl közvetlen, nekem sok ahogy nyomul.

Már inkább idegesítőbe csap át.Nem tudom leírni,hogy miből következtetem ki, de érzem, és a nyakamat tenném rá,hogy nem tévedek.

Szerintem azt hiszi,hogy félénk vagyok, és nem merek kezdeményezni, ezért jelekkel próbál bátorítani, én pedig folyamatosan hátrálok, de biztos nem jól csinálom, mert nem esik le neki.


2015. nov. 22. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem, nekem is volt már olyan, hogy valaki az exemre emlékeztetett, ezért nem tudtam vele mit kezdeni.

Szerintem ebben a helyzetben nem tudsz mást tenni, mint hogy hidegen és elutasítón viselkedsz, még véletlenül sem adsz neki semmiféle biztatást.

Esetleg elkezdesz célozgatni arra, hogy valaki más tetszik, hátha abból leesik neki, hogy nincs esélye nálad.

2015. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!