Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a férfitöbblet duma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a férfitöbblet duma ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
Honnét veszik, hogy 1 nőre jut 10 férfi. Meg olyan rengeteg férfi van, hogy nőknek kedvük szerint válogathatnak férfiakból. Miért mondják nincs háború, ezért férfitöbblet van. Az tény társkeresőkön több férfi van mint nő. Sehol nem látok férfitöbbletet.

2017. szept. 10. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan leírtad. Akkkor mi a kérdés?
2017. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy nincs háború, tényleg több férfi van, mint amikor volt háború. De magyarországon nem volt háború már vagy 60 éve, szóva a jelenségnek már 20 éve is jelen kellett lennie, ha volt ilyen. Egyébként valóban megfigyelhető a társadalomban egy nagyon enyhe "férfitöbblet" a fiatalabb korosztályban, de ha azt a sztereotipiát, hogy a lányok jellemzően idősebb párt választanak, valósnak tekintjük, a legfiatalabb serdülőkorban lévő fiúkat az egyenletből kivéve egyenlőséget, vagy akár nőtöbbletet is kaphatunk.


Ez azonban nem ilyen egyszerű. Egy másik elmélet szerint a férfiak 10%-a dugja a nők 90%-át (közgazdasági poén, bocsi ), csak nyilván nem egyszerre, meg figyelembe kell venni a forgási sebességet is, szóval az is elképzelhető, hogy a lányok lényegesen kevesebb időt töltenek az életükben párkapcsolatban, mert azt mind ugyanazzal a 10%-al teszik, ez alapján az utcán folyamatosan szingli csajok hadának kellene rohangálnia, így a paradoxon lassan feloldhatatlanná válik. Jelenleg eddig jutottam az elmélkedésben, majd egyszer talán folytatom, de más is megteheti helyettem. :)

2017. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
A baj ott kezdődik, hogy Mr.Ultrahiperkirályságosságos menőarcra évekig várnak, vagy akár többen is vannak egyidőben.
2017. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem is 10, de 2 férfi simán jut egy nőre. Ha szétnézel az utcán, tömegközlekedésben, szórakozóhelyeken, bárhol, a huszon-harmincéves korosztályban mindenhol határozott többségben vannak a férfiak. Vagy a statisztikákat hamisítják, vagy van a nőknek egy olyan csoportja, akik soha nem hagyják el a lakást.
2017. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Csukott szemmel én sem látnék. :D
2017. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Akkor most levezetem neked.


A dolog sarokköve az, hogy "nő=16-24 év közötti, csinos, szép arcú, jó alakú, jól szituált nőnemű". Ez az a bizonyos "átlagos csaj", akiről rendszeresen kiderül, hogy valójában topmodell, smink nélkül.

Mennyien lehetnek az országban?

Nem sokan.


Vegyünk egy átlagos 100 ezres születésszámot. A fele fiú: 50 ezer. Ebből lejön, aki nem elég szép. Talán 10 ezer marad.

A korosztály felölel 9 évet. Azaz 90 ezer jó nő. Egyébként fene, legyen kereken 100 ezer.


Nézzük azt is, hogy egyre kevesebb gyerek születik. Ez miért fontos? Mert több ezerrel többen vannak a 30 és 40 éves férfiak, mint a 20 éves nők. A korfa ugye egyértelmű mindenkinek?


Erre a 100 ezer "dugható" csajra mozdul rá mindenki, aki dugni akar, 15-65 között. Magyarország felnőtt lakosságának a fele. Mindenki, mert ugye csak az a férfi foglalt, akin fekszenek. Tehát az is, aki egyébként kapcsolatban van vagy házas.

Ez úgy nagyjából 3 millió férfi.


3 millió kanos faszi 100 ezer nőre.


Van még kérdés?

2017. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Jó számítás. Akkor én a 25-50ig dughatom a nőket mert mind a 3millió csak 18-24ig támad. Viszont akkor egyedül vagyok a maradék 4millió "középkorú" nőre! Nemes feladat!
2017. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Biztos vagyok benne hogy megbirkózol a feladattal! :D
2017. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
#6 Nekem csak egy kérdésem van. Te szellemi fogyatékos vagy? :)
2017. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Országosan nő többlet van, pedig több fiú születik mint lány, de férfiak korábban halnak, meg többen fiatalon betegségben, ezért a fiatal korosztályban 30 alatt férfitöbblet van.

Igaz , még ez sem lenne gond, mert több a homoszexuális a férfiak mint a nők között, tehát nagyjából egyenlő fiatal hetero férfi és nő van. De az is igaz, hogy a 20 év körüli fiatal lányok a legkelendőbbek ezért rájuk sokkal több pasi jut.

Meg a nők többsége kb a férfiak felső 5%-át tartja igazán vonzónak, továbbá a fiatal nők gyakran jönnek össze idősebb férfiakkal, ezek jellemzők sok nőre a kiélős korszakukban.Ezért ma egy átlagos huszonéves férfi tényleg nagyon nehéz helyzetben van a párkeresés tekintetében. Ilyenkor jobb ha ismerkedés helyett magára koncentrál, vagy alfa lesz vagy egzisztenciát teremt magának és amikor a nők már házasodnának, akkor ő lesz olyan helyzetben, hogy válogathat.

2017. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!