Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális rocker csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális rocker csajok?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok csak így, de eddig nem igen találtam normális rocker csajt. Minden ismerősöm vagy alkesz, hegyitroll, bunkó.


Vagy normális nincs is?


2017. szept. 10. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pacsi testvér, ííígy vaaan :D
2017. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AchromaticSmarties ***** válasza:
67%
Autonóm nőt keress, ne olyat, aki beállt valamelyik szubkultúrába!
2017. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Olyan rockerre gondolsz, aki úgy is öltözködik, vagy simán csak rockzene kedvelőkre?
2017. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akadnak, csak rossz helyen keresgélsz. :) Meg persze nem mindegy a korosztály sem. A fiatalabbak még nagyon meg akarnak felelni annak a képnek, amit elképzeltek, innen jön pl. a bunkóság sok esetben, "kemények" akarnak lenni. Jó esetben ezt egy idő után kinövi az ember lánya. :)
2017. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A rocker nalam csak a zene. Nalam, a rocker nem az, aki kioltozik, pial meg hasonlok. Csak a zene. Bar ha tudna gitarozni hmmm
2017. szept. 10. 18:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én inkább hc meg metalcore de rengeteg full normális csaj van főleg a hazai underground koncerteken, menj koncertekre ismerkedni!
2017. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ismered-e a málha.hu oldalt. Ha még nem ott néz körül.
2017. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én szinte csak rockot, metalt hallgatok, de nem vagyok sem hegyitroll, sem bunkó, és alkoholt pedig egy évben jó, ha egyszer iszom (vagy 1x sem).
2017. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, kommentedre reagálva.

Hol ismerkedsz? Honnan mondod meg ránézésre egy csajról, hogy rocker? :) Mert ugye, ha nem követi vakon a szubkultúrát, "csak a zene", akkor első pillantásra nem állapítod meg az ízlését.


Én a helyedben megfordítanám a dolgot, ne rocker csajokkal akarj ismerkedni, ismerkedj olyannal, aki tetszik, és az legyen egy plusz pont, hogy ja amúgy rockos mellé. Mint mikor valaki szereti az állatokat. Véletlenül ugyanaz a hobbija. Vagy pont annyi gyereket akar, mint te. Szóval érted. :)

2017. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális. Csak elsőre azt se mondod meg róla, hogy rocker. Én hétköznapokon kiskosztümben meg magassarkúban rohangálok melóba, de attól hétégén ugyan úgy végigpogózok egy koncertet ha van éppen a közelben :)
2017. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!