Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális rocker csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális rocker csajok?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok csak így, de eddig nem igen találtam normális rocker csajt. Minden ismerősöm vagy alkesz, hegyitroll, bunkó.


Vagy normális nincs is?


2017. szept. 10. 18:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csaj ismeroseim ilyenek
2017. szept. 10. 20:20
 12/16 anonim ***** válasza:

Sokféle zenét hallgatok, de a rock különösen előkelő helyet foglal el a szívemben.


A fenti jelzők közül egy sem igaz rám, persze ez még nem jelenti azt, hogy normális lennék. :"D Amúgy is: mindenki csak addig tűnik normálisnak, amíg meg nem ismered.


21/L

2017. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A normalist arra gondoltam, hogy nem alkesz vagy csoparaszt. Ha dilis, az meg plusz nalam xd


En nem is tudom annak tartom e magam. Nem iszom, koncertek sem vonzzanak, nem a divat oldala erdekel, de imadom a thrash, heavy metalt a 80 90 es evekbol. A mait nem igen:0 nincs hosszu hajam, es kisfius a pofam. De a slipknot legdurvabb szamait barmikor lokhetik, szeretem.


Viszont amikor ismerkedem es mondom milyen zenet szeretek, egybol jon a kategoria meg a "biztos alkesz vagy" meg persze a koptatas.


Nekem a csaj ismeroseim olyanok, amiket fent irtam. Orrba szajba isznak, ordenare a viselkedesuk, bar mindig van pasijuk. Es ezert is maradt bennem az, hogy csak ilyen csaj van-e, vagy van normalisabb

2017. szept. 10. 21:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem is problémát jelentett rock zenét kedvelő férfit találni, mert a dohányzás, rendszeres alkoholizálás nálam kizáró ok. Nehezítette a dolgomat, hogy koncertekre nem igazán jártam, meg amúgy is introvertált típus vagyok. Több társkeresőn próbálkoztam kevés sikerrel, aztán a badoon találtam valakit, aki ugyanúgy, mint én, nem öltözködik rockerként, nem dohányzik, nem piál. Szerintem próbálkozz interneten, szerencse is kell hozzá az biztos. Sok sikert!


25/n

2017. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én normális rocker csajnak tartom magam, metalt hallgatok többnyire, de igényesen öltözködök, nőiesen, nem nagyon vettem fel a metálos stilust kinézetre. :)
2017. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

14, én vagyok az embered XD


nálam a dohányzás kizáró ok, a piát meg jó lenne ha limitálná a másik. érdekes

2017. szept. 11. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!