Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Requiem ezért a kategóriáért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Requiem ezért a kategóriáért. Ti ugyan minek jöttök fel? Na most én borítom ki a bilit.

Figyelt kérdés

Papoltok a belső értékekről, az őszinte szerelemről, meg hegyi beszédet tartotok, hogy mit van beszólva mások csajára/pasijára hogy ronda, holott tuti sokkal rendesebb mint a beszóló, azért vannak vele és nem azzal, aki lerondázza. Ugyanakkor mindig mindenkit lerondáztok, az zsírdisznó, amaz girhes gebe, annak nincs melle, amannak meg lóg a tőgye, és mindenki csak átlagos, egy-egy fájdalmasan szép nő csak aki megkapja a szép/gyönyörű jelzőt, de ahhoz is mindig lesz pár ember, aki odaírja hogy átlagos, meg hogy jó-jó, de jobb lenne hosszú hajjal, jobb lenne több hússal, több izommal, vagy épp pár kilóval kevesebben.

Igen, ez nagyon jellemző rátok, hogy az egyik kérdésben megy az emberek külsejének lehúzása, a mellette lévő kérdésben meg megy a fennkölt szólam, mennyire nem az számít egy kapcsolatban, se semmiben, hanem a belső értékek... Meg hogy mindenki szép, sőt gyönyörű a párja számára, felesleges lerondázni az embereket. Hát ha annyira a belső értékek számítanak, nektek mért nincs több, mintsem hogy mindenkit lehúztok, nőt, férfit? Ha annyira csúnya válaszokat írtok miután valaki a kérdésében lerondáz valakit, akkor ti miért húztok le mindenkit?

Ha végigmennék a kérdéseken, minden egyes kérdés alatt találnék bunkó, beszóló, káromkodó, lehúzó kommenteket. Élcelődéseket, az éppelméjűség megkérdőjelezését, piszkálódást, undokoskodást. Olyan, mintha egyesek csak azért járnának fel, hogy jól szétoltsanak mindenkit. Sokszor olyanba van belekötve, ami nem is igaz, nem releváns, vagy pedig nem olyasmi, amire be kéne szólni, ami felett pálcát kéne törni.

Úgy érzem, a gyakorinak főleg ez a Felnőtt párkapcsolatok része nagyon ronda egy fertő, és hülyeség ide feljárni. Az emberek megpróbálnak lehúzni a szintjükre. A fele válaszoló nem is válaszolt ír, csak beugrik egyet piszkálódni, undokoskodni, férgeskedni a kérdés alá.

Ha megnézem az ismerősi körömet, tudom, hogy sosem írnának olyan gúnyos, ízléstelen, trágár kommenteket, mint itt a válaszok fele amit képvisel. És nem is gyakoriznak, az biztos. Szóval a helyzet a világban, ha normális körökben mozog az ember, sokkal jobb. Nincs ennyi alávaló figura.

Egyszerűen butaság ide feljárni. Az oldalnak ez a kategóriája nem az, aminek mutatja magát. Hanem egy pöcegödör, egy szennylap, egy boxzsák, ahol le lehet vezetni a frusztrációt. Unaloműzésre se jó... Legalábbis nem nekem, aki elszomorodik a gennyes válaszokon.

Ami még nagyon jellemző itt, az a pesszimizmus. Nem minden válaszolótól, de a legtöbbtől. Nekik a pohár mindig félig üres. Sosem félig teli. Ahol csak lehet valamit jó és rossz értelemben is megközelíteni, már a rosszat veszik alapnak. Pl. biztos megcsal, biztos ronda, biztos hogy itt az idő szakítani, biztos hogy ezt nem jól látod, biztos ezt csak kitalálod mert mérges vagy és nem is igaz valójában, biztos csak te mondod hogy okos/kedves vagy és valójában nem, ezt a szófordulatot biztos úgy értetted hogy *itt valami kiforgatott, szemenszedett ronda hülyeség*.

Nem azt mondom, vannak rendes válaszok, akik kulturáltan tudnak rosszat írni, és tudnak segítő, támogató dolgokat írni. De az nagyon max a 40%. Ide nem a társadalom krémje jár, legalábbis nem javarészben, hanem nagyrészt az erős komplexusoktól és kudarcoktól, sikertelenségektől sújtott nők és férfiak. Már látom azt is, ahogy ezekben az emberekben ellenérzést vált ki a társadalom krémje kifejezés, és már izzítják a klaviatúrát, mi az hogy így ítélkezek, hogy ki a krém és ki nem, meg hogy a krém is tele van hülyékkel, míg a nem-krém emberek sokszor mennyivel rendesebbek, stb, stb. Az meg se fordul a fejükben, hogy esetleg nem úgy értettem, vagy hogy magamtól is tudom, milyen disznók vannak a "társadalom krémjében", míg az egyszerűbb ember közt sok a nagyszerűbb. Bármibe, amibe bele lehet kötni belekötnek, és újabb példa, hogy a poharatok félig üres...

Azt is látom, ahogy megfogalmazódnak bennetek a beszólások, hogy akkor mi a francért jártam fel ide, meg a kérdés kiírása helyett miért nem csak töröltem magam az oldalról.


Elhalt virág ez a kategória.


Ez volt a búcsú-batyum, útján van a regisztrációm törlése, a válaszokat már nem fogom látni, mert kijelentkezek. Az se érdekel ha törlik és a kutya se látja. Max egy idő múlva lépek vissza gyakorira, de nem ebbe a ketagóriába, hanem néhány másikba.

Ki kéne írni a ketegória alcímének a híres Dante mondatot: Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel!


2017. szept. 11. 02:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Köszönjük!

Viszlát. :D

2017. szept. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
/sóhaj
2017. szept. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mit akart ez megin? nem olvastam el
2017. szept. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 én is azt reméltem hogy valaki elmondja :D


Gondolom valami olyasmi hogy ebben a kategóriában már minden szar, mert mindenki hülye.

2017. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valaki írja majd le tömören, plss. ^^
2017. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, valaki lerondázott ezen az oldalon?
2017. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont leszarom a hisztidet...
2017. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Roviden: rinya. Most nem a nok, hanem az itteni valaszolok miatt.
2017. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, az fel sem merült benned, hogy nem ugyanazok a válaszadók írják az egymásnak ellentmondó válaszokat....van azért pár ezer felhasználó itt...
2017. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!