Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, egy vita utan ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, egy vita utan ti mennyit gondolkodtok azon ami mar elmult?

Figyelt kérdés
Bocsi,nem tudtam jobban megfogalmazni a kerdest. Mi nok mindig agyalunk es kombinalunk.Be kell latni,hogy ez igaz. Na de a ferfiak? Azert kerdezem mert megbantottam valakit es en napok ota azon agyalok,hogy nem kellett volna mondanom amit mondtam. Ugy latom,hogy a parom (akivel nem talalkozunk minden nap) viszont ugy viselkedik mintha mi sem tortent volna pedig akkor rosszul esett neki amit mondtam.Lehet nem azon porog napi 24 oraban mint en es most nem tudom,hogy elovegyem a temat es bocsanatot kerjek vagy hagyjam az egeszet es maskor vigyazzak a szamra?
2017. szept. 11. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elsiklott felette.
2017. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Passz, nálam nincs vita. A dolgokat megbeszéljük és ész érvekkel alá támasztjuk amit mondunk.
2017. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nálam van olyan, hogy túlteszem rajta könnyen magam és van olyan, hogy elgondolkodom azon amit mondott


pl exeim több mondata sokszor eszembe jut amik jelek voltak, fontos dolgok és akkor nem léptek ezek szerint

gondolok itt ilyenekre:

"nem vagyok olyan kedves, mint te azt gondolod"

"mi az, hogy nem fizeted a reggelimet?"


tehát még nem is kell bántás legyen simán megtud maradni 1-1 olyan mondat ami mélyebb nyomot hagy bennünk, persze nem biztos, hogy pörög az agyunk rajta, de megmarad...

2017. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg túltette magát, nem tulajdonított olyan nagy jelentőséget a dolognak.

Az is lehet hogy munkál benne, csak nem mutatja.

Teljesen mindegy, szerintem nincs azzal semmi baj ha felhozod a témát és megbeszélitek.

Utána neked is könnyebb lesz, és neki is.

2017. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit számít? Te látod, más, szeretettelibb utat kellett volna válassz. Ez számít. Ezért hozd fel. Tök lényegtelen, hogyan létezik ez benne. Saját tanulásodért hozd fel.
2017. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokat. Más kérdés, hogy ez egyáltalán nem látszik rajtam.
2017. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

>Mi nok mindig agyalunk es kombinalunk.Be kell latni,hogy ez igaz.


Ezt még férfiként is visszautasítom.

1. Nem minden nő agyal és kombinál. Ha mindenki kombinálna, nem lenne párom.

2. Elfogadni egy ilyen óriási gyengeséget, hogy "ez így van és kész", borzasztó dolog. A kombinálás felesleges és káros, és ha ezt felismerted, változtass.


Én >törekszem< arra, hogy ne kombináljak és ne pörögjek, és az esetek 99,5%-ban ez sikerül is. Ezt úgy érem el, hogy azt mondom, amit gondolok, megfelelő empátiával megfogalmazva. Ha nem vagyok biztos valamiben, akkor kérdezek, ha bánt valami, akkor szólok, ha ki akarok fejezni valamit, akkor elmondom.


Szóval tedd te is ezt. Ha kérdésed van, kérdezz, ha mondanivalód van, mondd, de NE GENERÁLJ problémákat.

2017. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!