Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert faj ennyire?

Figyelt kérdés
Parommal 1 eve vagyunk egyutt es mostanaban nem mondom hogy sokat, de szoktunk veszekedni es utana hiaba bekulunk ki en napokig erzek valami fajdalmat belulrol es nagyon rossz..o is sokszor eszreveszi rajtam hogy nem vagyok olyan felhotlenul boldog neha de en szeretnek csak belul rettenetesen faj es rossz kedvem lesz..Miert?

2017. aug. 10. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor kibékültök, megbeszélitek, hogy pontosan mi is történt, és hogyan tudjátok legközelebb elkerülni? Vagy csak vállat rántotok, mert együtt akartok maradni, de görgetitek tovább magatokban megoldatlanul a problémákat? Jól érzed, nem oldódik fel benned a feszültség. Hallgass a megérzésedre, mert jelez!
2017. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érzed, nem hosszútávú megoldásotok van s mikor kibékültök, sincs megbeszélve, megértve, kijavítva probléma.
2017. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor szolnom kene neki, hogy nekem rossz es beszeljuk meg jobban, v nem tudom..?!
2017. aug. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!