Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a kollégám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a kollégám?

Figyelt kérdés

1 éve házas vagyok(26N),van egy lány (25) és egy férfi kollégám (30). Egy gyárban dolgozunk,hárman egész nap együtt kb.4hónapja. Ez a férfi folyamatosan kötekedik velem,mindig "vitatkozunk",néha komolyan összeveszünk,de kibékülünk. Fél éve lett vége egy komoly kapcsolatának,elmesélte mi hogy volt,megbízunk egymásban. (Másik lánnyal nincs ilyen jó viszonyban) Említette,h.tetszik neki vki,sőt úgy érzi szereti is,de nem mondta el ki az. Ha belegondolok minden leírás illik rám,minden célzása,de nem tudom..nemreg azt mondta,hogy ő beleszeretett abba a lányba,viszont velem egyre ellenségesebb,sértő dolgokat mond,mintha utálna..pedig jóban vagyunk,de nem tudom hova tenni. 1 hete távolságtartó lett,nem keresi a társaságom,csak annyit szól hozzám amennyit muszáj és ma azt mondta ne legyünk barátok sem,csak kollegak. A másik lányhoz kezd inkább ragaszkodni,sőt már több is volt köztük,a lány ettől nagyon boldog. Én szeretném azt is, ha ők összejönnének,mindkettőt úgy szeretem mintha a testvéreim lennének,viszont hiába mondtam a fiúnak,ő nem akar tőle komolyat.

A kérdésem az hogy szerintetek miért változott meg ennyire ez a ffi velem szembe? Vajon tényleg én voltam akibe beleszerelmesedett? Még hozzáteszem,h.jóban van a párommal és tudja,h.minden rendben köztünk.



2017. aug. 19. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem, hogy a nők tulajdonsága a p1cs4skodás, ha nemi kisebbségbe kerülnek, de ezek szerint a férfiaké is.
2017. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Beléd szerelmes és azért ilyen veled az utóbbi időben, hogy távolságot tartson. A másik lány pedig ebben csak egy segédeszköz neki, semmi több. 31/F
2017. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :/ Ez baj,mert a másik lány meg miatta vetett véget pár napja egy 2 éves kapcsolatának. Ill.annak sem örülök,ha tényleg belém lett szerelmes,mert akkor vége a barátságunknak is és én szeretem a férjemet,jobbat nem is kívánhatnék.

Akkor most mit csináljak,ha ez a férfi engem szeret,a másik lány meg ezt a férfit? Én meg mindkettőjükkel jóban vagyok,de a férjemet szeretem!??

2017. aug. 19. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahh, velem ugyanez kérdező. Egyik napról a másikra olyan görény és ellenséges lett velem, h nem is tudtam hova tenni. Annyi hogy mi mind a ketten egyedül álloak vagyunk, legalábbis úgy tudom hogy neki sincs senkije. Próbáltam vele beszélni hogy mi történt, mondja el, de csak tagad hogy bármi baja volna, de ugyanolyan ellenséges, meg nem törődöm :/
2017. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát szuper :/ Na,mindegy. Úgy döntöttem ma megpróbálok vele beszélni,mert így eléggé kellemetlen lesz ezután együtt lenni 8 órát :/
2017. aug. 19. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Megette a fene, ha egy 30 éves férfi játssza a szerelmes kamaszt. Nem szerelmes ő egyikőtökbe sem, csak mivel máshol képtelen ismerkedni, igyekszik kihasználni, hogy két nő van a közelében.
2017. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál:)

Lehetséges!!

2017. aug. 20. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
újabb nap az oviban. Én mondjuk becsavarodás ellen biztos szintén ilyesmiket csinálnék egy gyárban. mit gyártotok?
2017. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!