Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a vékony nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a vékony nők a kövér nőket?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


21-22 válasz


Ha elvileg mindenki őket akarja, mi bajuk?


2017. szept. 11. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Kövérként mondom, nem utálják. Ő egy kivétel.
2017. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből szűrted le, hogy utálja? Azt írta le, hogy régebben több sikerük volt a teltebb nőknek, rájött miért (ami független a súlytól) és most ő kelendőbb, mint az akkori társai... semmi gyűlölködést nem olvastam.
2017. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

A vékony nők előnye (ami még nem kóros): a szép,karcsú derék,pille súly,modell alkat.


A kövér/duci nők előnye (ami még nem kóros): a nőies,szexi,kerek formák.


A kettő mindig a másikét akarja/minden túl akarja szárnyalni a többi nőt. Szerintem az ilyen ellentétben ez lehet a lényeg. Féltékenyek egymás előnyeire és emiatt bántják a másikat a hátrányaival. Nekem ez a megfigyelésem.

2017. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Duci nőként eddig csak fintorgó, kritikus, sokszor sz.rkeverő vékony nőket ismertem, de biztos vannak sokkal kedvesebbek is. A duci nők minden esetre sokkal több szeretetet és odaadást tudnak adni a férfiak.
2017. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én egyáltalán nem azt vettem le, hogy utálja a kövér nőket. Sőt, teljesen korrekt választ írt. Inkább a duci lányból nézném ki, aki kiírta a kérdést, hogy utálja a vékonyakat. Biztos tele van frusztrációval, ha megszületett ez a kérdés.
2017. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miből gondoljàtok, hogy a làny aki a kérdést írta, duci?
2017. szept. 11. 10:57
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálják, a kérdező korrekt válaszokat kapott, viszont ahogy reagált, az inkább őt minősíti, tele van frusztrációval.
2017. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
"A duci nők minden esetre sokkal több szeretetet és odaadást tudnak adni a férfiak." - Marhaság. Elnézést, hogy olyan a genetikám, hogy nem tudok hízni, ettől még nem tudok kevésbé szeretni, mint az, aki hízékony.
2017. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

#8

Ez azért már tényleg elég durva, amit írt. :D Lehet nem is gondolta komolyan, csak szeret trollkodni és provokálni. De lehet nem is duci, de lehet még csak nem is nő. Én ismertem jó pár duci lányt, és kivétel nélkül mindegyik ellenszenvesen viselkedett velem. Nem azt mondom, hogy az összes ilyen, de ezek a tapasztalatim.

2017. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Csak az a kárörvendés necces kicsit, hogy a többiek meghíztak. Már nem kéne foglalkoznia velük.
2017. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!