Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak a nők őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a nők őszinték és egyenesek lenni (napi rinya? )?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem nyavalyogni akarok itt, de feltűnt, hogy lassan egy kezemen meg tudom számolni mennyi korrekt (elvileg felnőtt) nővel találkozom és, hogy tudna valaki érteles magyarázatot adni erre? Csak néhány példát emelnék ki.


Jöttem hazafelé munkából, csinos lány tart a megálló felé és pénzt ad egy idős, kolduló néninek. Megálltam a megállónál (bár már majdnem itthon voltam) és a lány is buszhoz jött. Rágyújtott, én is, kértem tőle tüzet (bár volt). Leszóllítottam, mondtam, hogy nagyon szimpatikus volt, hogy ilyen jószívű és megkérdeztem merre tart, illetve zavarná-e, ha elkísérném egy darabon. Azt mondta nem, ő is munkából jön szóval felszálltam vele a buszra. Beszélgettünk, kiderült, hogy 21 éves, elég visszahúzódó, szerény, árvaházban nevelkedett lány. Majd elhívtam meginni egy kávét, eljött. Mondtam neki, hogy kedvesnek és csinosnak találom és megismételhetnénk-e amikor mindkettőnk előtt ott az egész nap. Mondja persze, megadja az elérhetőségét, telefonszámát minden. Azt hozzá kell tenni, hogy elvileg 5 perc sétára lakik tőlem. Majd itt jön, hogy keresem, eltűnik 2-3 napra merthogy sok gondja van. Hívom telefonon, hogy holnap ráér-e mondja, hogy fáradt lesz mert dolgozni fog (jövőbe lát ezek szerint),mondom neki én is, úgy 16 órát dolgozom, de tudok időt szakítani azokra akik érdekelnek. Mindenesetre soha semmi nem volt megfelelő mert éppen vagy a haja fájt vagy nem találta az ajtót vagy mittudomén. Jó, akkor hagyom, no problem.


Másik esetben csinos 35 körüli nő. Leszóllítom egy enyhe szexuális utalással. Veszi a lapot, ő is elkezd flörtölni. Elkérem az elérhetőségét, megadja. Írok neki, de mondja, hogy nem mindig van facen szóval itt a száma és hívjam, ha esetleg nem érném el. Felhívom, hogy szabad-e hétvégén ez meg ez a nap. Mondja igen, de mi a találkozás célja. Mondom neki, hogy először séta, süti/kávé majd, ha úgy érezzük megvan a kémia akkor engedünk a vágyainknak. Mondtam, hogy komoly kapcsolat nem érdekel, mondja semmi baj mert őt sem, most egyáltalán nem akar komoly férfit az életébe és külön tetszik neki, hogy így gondolom én is mert már ő is eléggé kivan. Megbeszéljük, hogy másnap talizunk (ő veti fel) majd aznap este le is mondja gondokra hivatkozva. Mondom oké, semmi sem kötelező, bármikor közbe jöhet valami, de hogy ekkor meg ekkor jó lenne neki. Utána még egy kis flörtölés, enyhe szexchat részéről jó sok kacsintós smileyval. Írok neki akkor amikor elvileg "jó", megnézi, nem ír vissza. 3 nap múlva feltűnik, hogy ne haragudjak mert blablablabla, a szokásos... Jó, mondom akkor írj amikor úgy érzed akarsz beszélni vagy talizni. Mondja persze, amint lesz ideje felhív (hát azóta is hív). :D


Aztán volt egy másik nő, 26 éves. Első találkozásnál csak nagyon egymásra néztünk. Amikor másodszor találkoztunk akkor odamentem, mondtam neki, hogy felismerem a szép szemeit, nem ő volt a múltkor akivel szemeztem. Mondja, hogy igen elpiruló mosollyal. Picit beszédbe elegyedtünk és kiderült, hogy itt dolgozik ahol én lakom és egész héten itt van szállón mert 200+ km-re lakik. Megkérdeztem a nevét, egyből kérdezte, hogy van papírom és tollam, felírta. Rákarestem, egyból megtaláltam (nincs is más ilyen nevű nő facen). Elkezdtünk beszélgetni, megkérdeztem, hogy meló után/előtt valamikor meginnánk-e valamit. Jaaa, ő most nem akar ismerkedni sem mert nincs szerencséje a férfiakkal és szerinte csúnya is (akkor ugyan miért adta meg egyből az elérhetőségét...?) Mondom nem vagy csúnya, de felnőttek vagyunk, az írogatásból vagy nem lehet megismerni a másikat vagy téves kép alakul ki róla nagy valószínűséggel, ezért szeretnék személyesen összefutni vele. Jön a "majd meglátjuk". Mondom oké, írj, ha van időd. Ez volt az utolsó üzenet, ennek 3 hónapja. :D


Volt, hogy egy nő kérte tőlem munka közben, hogy a telefonszámomat felírhatnám neki. Kérdezem "és kinek címezzem", megmondta hogy hívják, megadtam a számom. Persze, hogy nem hívott. Rákerestem, bejelöltem, visszajelölt. Kérdeztem, hogy akkor tárgytalan a dolog? Írta, hogy jaa nem csak most sok a gondja meg blablabla, tudjátok... Tegnap 8 hónap után ír annyit, hogy van-e jogsim. Mondom nincs, de az első oszlopig szinte bármilyen járművet el tudnék vezetni. Nagy röhögős smiley. Kérdezem, hogy miért közel egy év után tartott ezt megkérdezni. Jaa mert a barátaival elment inni és mindenki sokat ivott akinek volt kocsija így nem tudtak hazamenni csak busszal. WTF?!


Ezen felül lassan meg sem tudom számolni mennyi lány adta meg eddig a facebook elérhetőségét/telefonszámát. Ha írok neki megnézi, de már válaszra sem méltat, ha pedig hívom akkor nem veszi fel, de akkor minek adja meg?

Lehet hülyén halok meg, de komolyan nem értem mire jó ez a viselkedés. Én általában teljesen nyitott vagyok mindenkire, ha pedig valaki nem érdekel azt megmondom neki, hogy inkább ne erőltessük a dolgot.

Hülye, értetlen gyerek sem vagyok, sem pedig agresszív zaklató. Ha megmondják, hogy nem akarnak ismerkedni mert nem vagyok az esete vagy ne zaklassam mert kár a gőzért. Elfogadom és megértem majd lépek tovább. Nem tudom mások hogy látják, de szerintem felnőttek így kezelik a dolgaikat. Komolyan, kb. az is jobban esne, ha ilyen jellegű lekoptatás helyett inkább tökön rúgnának.

Lehet persze mondani, hogy "rossz helyen próbálkozom" vagy "rossz embereknél". Hát elég fura mert elég eltérő emberek voltak mind és ez csak pár példa volt a sok közül.


Ilyenek után kezdem érteni azért, hogy sok nő miért nem talál magának senkit és most nem szidni vagy bírálni akarok bárkit is, csak ugye érdekes...


Férfiak viselkedéséről nincs ilyen "tanulmányom", hiszen velük nem akarok ilyen jelleggel ismerkedni, ezt a nőknek kell tudni, hogy a férfiak milyenek a kérdéshez kapcsolódóan.



2017. szept. 11. 18:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Gondolkodtál már a regényíráson?
2017. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%

"Félreértés ne essék, nem nyavalyogni akarok itt"


idáig olvastam.

2017. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%
Biztos kicsi a farkad.
2017. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Most rendeltem melatonint, mert nehezen alszom, míg megérkezik, ezt fogom elalvás előtt olvasgatni.
2017. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Rá vagy görcsölve a punci szerzésre, ez a baj. Ezt megérzik a nők. Valamit kompenzálni akarsz ezzel az egész csajozási kísérletezéseiddel. Miért kell mindig valaki? Nem bírsz meglenni magaddal? Ez fura. Vagy, ha annyira nő kell, mrnj el egy qrvához.
2017. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért bizonytalanok voltak ezek a nők veled, nem akartak megbántani, lehet azt hitték hogy lesz köztetek valami, aztán meggondolták magukat. Egyébként tényleg nem volt fair tőlük,hogy "szó nélkül" leléceltek. Valószínű lehet az is, hogy némelyik nem gondolta komolyan már az első perctől fogva sem az ismerkedést veled. Csak szórakoztak. Vannak ilyenek a férfiak között is, szerintem nem csak a nő neműek között jellemző viselkedés ez.
2017. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

#2

Akkor a semmitmondó válaszod is felesleges volt idehánynod, máshol javítsd a százalékodat.


#5

Jah picit, de az sem megoldás, ha az ember bezárkózik a szobába és várja a csodát. Sajnos nálunk nem úgy megy, hogy felregelek tinderre és az első csinos lánnyal aki ír már szervezem a szextalit.

Meg igazából úgy vagyok vele, hogy flörtölésnek indul és hátha több lesz belőle, hátha nem. Nem vagyok ráfeszülve, lazán kezelem a dolgokat, de ami hiányzik az hiányzik, ilyen egyszerű. Prosti pedig nem kell, azt tudom magamról, hogy nem tudnám élvezni mert kell valamilyen személyes kontakt mielőtt ágyba bújok valakivel. Azt meghagyom azoknak akiknek tényleg csak egy punci kell és semmi más.


Ám jöhetnek még válaszok, eddig annyira nagyon nem csalódtam a gyakoris színvonalban.

2017. szept. 11. 18:41
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nos, Jagszika :D nőként nem tudok nőtársaimra ilyesfajta tapasztalotokon nyugvó véleményt írni de valamit csak nem csinálsz jól. Talán túl rámenős vagy. Nem tudom. Itt már egy szinte tézisként mormolt dolgot tudok csak erre mondani. Valószínűleg több jelentkezőből nem te voltál a végső győztes. Bár a jogsis eset enyhén szólva is bicska nyitogató és pofátlan :D

És abban is igazad van, hogy a nők többsége ilyen. Tény. Ezen nem tudsz változtatni. Most hiába gyűlik ide a gyk krémje és királyukká koronáznak a szépen levezetett elméleted miatt attól még nem lesz egyszerűbb ismerkedni.

Bár annyit hozzá tennék, hogy a "nyitott vagyok mindenre" nálam ugyanazt jelenti mint a "csak dugnj kellenél" szóval picit óvatosabban dobálóznék ezzel. Gondolom ez másoknak sem szimpatikus akik vaginával a lábuk között ismerkednének. A 35 éves csaj valószínűleg rájött, hogy idősebbet akar. A 26 éves kerek perec megmondta, hogy nem akar ismerkedni. A jogsis egy pofátlan cafka az akkor se gondolta komolyan. Az első meg valószínűleg introvertált lelki sérült és rájött, hogy nem akar ismerkedni.

Persze ezt mindenki közölhette volna de az emneri habitus ilyen. A nagy többség kerüli a konfrontációt. Ki így ki úgy.

Szóval keep your head high :D

2017. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a facen buksz el.


Valami megosztó lehet az oldalon.


Rossz fotó rólad, jobbikos cikkek alá kommentelsz, ki van írva, hogy csak középsulit végeztél, vagy valami hasonló.


Nézd át a facebookprofilod.

2017. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
51%

"Csak középsulit végeztél" ???

Miért manapság csak doktorival lehet ismerkedni vagy mi a f...sz? :D

2017. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!