Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha már van barátom?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok, hogy meg akarom csalni a párom. De amikor szingli voltam, akkor gond nélkül ismerkedtem, barátkoztam nőkkel és pasikkal egyaránt, volt társasági életem. Viszont amióta párkapcsolatban vagyok, úgy kezelnek mintha kb leprás lennék... Még a nők hagyján, de a pasik abszolút "leráznak", tőmondatokban lehet velük csak beszélgetni, meg ha elkezdenék mondjuk beszélni egy tök átlagos témáról (sorozatok, események az életben, stb), akkor még nekem szegezik, hogy na de nekem nincs barátom?

Most ez mi, ha egy nőnek van párja, akkor nem lehet vele beszélgetni semmiről?


2017. szept. 11. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
ferfi a notol nem baratsagot akar
2017. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel ismerkedsz, en tudok beszelgetni barkivel.
2017. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pasikból egyértelműen olyanokat fogtál ki, akik szívesen gondoltak volna veled többet. De ez érthető... ha sokáig keresel, tuti találsz olyat, akivel jó barátságot alakíhatsz ki


lányokat én sem vágom. talán te állsz az egész témához máshogyan, még pasikkal is igazándiból, csak náluk más is közbeszól.


miben másak a mostani ismerkedéseid, mint a szingli korban történtek?

2017. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Pedig látod az internet milyen nagyszerű találmány,beszélgethetsz bárkivel a fizikai kontaktus vágya kivédése mellett.Az "utcán" tudod akivel beszélgetnél azzal előbb utóbb valószínűleg ágyba is bújnál,vagy ő veled.

Illetve ki a tököm akar tök átlagos témákról beszélgetni?Azok mik?Időjárás?

2017. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt ilyen gondom, mindig tök jól eldumáltam fiúkkal is, pedig 15 éves korom óta kapcsolatban vagyok.

Annyi, hogy komolyan barátkozni nem lehet, mert a barátnős pasiknak nincs megengedve, a szingliknél meg hamar átcsap komoly érdeklődésbe.

2017. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szingli vagy párkapcsolatban lévő pasikkal próbálsz barátkozni?

Mert az első nemigen fog menni plusz dolog belegondolása nélkül.

2017. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz férfiakkal "barátkozni"?

Nekem is van párom és ő bőven elég nekem férfi barátnak is.

Egyetlen férfi sem akar csak! barátkozni egy nővel.

2017. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!