Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki szerelmes lesz úgy, hogy azt a személyt nem ismeri?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolj, mikor 10 évesen szerelmes voltál egy sztárba és tudtad, hogy nem kaphatod meg, de megis ha volt egy barátod/barátnőd elhagytad érte, mert belé nem voltal szerelmes?

És ez megtörténhet 25 évesen, vagy csak kifogás?


Mert én valahogy nem tudom ezt elhinni és a biztos szeretetet feladni a semmiért és a szomorkodásért.


2010. máj. 26. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kifogás szaga van szerintem. Én 24 vagyok, nekem is van olyan híresség aki nagyon bejönne, de elérhetetlen...ezért, ha most lenne valakim tuti nem hagynám el.
2010. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiresség, hanem egy csaj, akinek már van férje, persze a csaj nem vált el a férjétől, de az én barátom elhagyott miatta.
2010. máj. 26. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:

hiddelvan:D rettenetes dolog tud lenni amikor veled szembe jön valaki és a szemedbe néz te pedig az övébe és (ha nem is örökre, de ) elveszel benne...és mikor 1 vonattal busszal akármivel mentek legszívesebben oda mennél hozzá és órákig csókolnád a száját, átölelnéd éreznéd a bőre illatát... vagy mikor hallod hogy a barátjával beszélget és azt kívánod hogy bárcsak hozzád szólna ha csak a nevét árulná el neked... és mikor napokig nem látod megőrülsz hogy vajon hol lehet ez a titokzatos idegen és kivel van... pedig csak egyszer kellet a szemébe nézned. hozzád se szólt és te máris elvesztetted az eszed. talán a kisugárzása, talán a szemei...sosem tudtam de valamiért mégis halálosan szerelmes lettem belé. de reménytelen 2 és fél éve barátnője van:S

Látod a saját példám, ez tényleg létezik és rettenetes érzés mégis jó:D én csak így leszek szerelmes:D mások nem kellenek csak aki némán elvarázsol(L)

2010. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te hány éves vagy?
2010. máj. 26. 20:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Velem még ilyen sose történt, szerintem enm is fog, mert racionális ember vagyok, sajnálom, hogy nem tudom ezeket megérteni.
2010. máj. 26. 20:36
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó tök igazad van (L)
2010. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én is lány vagyok, de hogy lehet ez, nem tudom megérteni, mindig azért voltam valakivel, mert épp azt tudta nyújtani nekem amire szükségem volt.

Velem van a baj?

2010. máj. 26. 20:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért a te eseted kicsit más, a barátod számára ez a nő azért elérhető és tudnak találkozni meg beszélgetni meg kummantani is ha arról van szó. Szóval számára az a nő nem elérhetetlen, de ő is megcsalja a férjét dehát ez van.


És ebben nincs semmi kifogás, egyszerűen azt a nőt szereti akit meg is kaphat végeredménybe, amikor éppen nincs otthon apuci.


Szóval lényeg, a lényeg, hogy már nem szeret hanem azt a másik nőt szereti és ezért szakított.

2010. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Más országban lakik a nő kb 2 szer látták egymást munka ügyben, és lenne legalább csinos, vagy valami extra lenne benne, ami bennem nincs. És lehet ha megismeri egy teljesen más személy, és akkor már nem kell neki.
2010. máj. 26. 20:45
 10/14 anonim ***** válasza:

velem is ez van. teljesen beleszerelmesedtem Szabó P. Szilveszterbe. áhhh annyira jó a hangja, ahogy mozog, táncol, mosolyog... fú az valami hihetettlen. legszivesebben beszélgetnék vele vagy akár megkérném, hogy játszon egy egy romantikus karaktert és nézzen rám úgy mint a szerelmére. vagy öleljen meg. vagy csókoljon meg... annyira... áhhh... iszonyatosan jó pasi ez a Szabó P. Szilveszter :D akár még órákig is áradoznék róla. és van felesége és gyereke. de mégis úgy imádom. szinte csak rá gondolok mostanában :D

L/18

2010. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!