Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz tulajdonság, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tulajdonság, ha egy láyn sóher? Zavarna?

Figyelt kérdés

Ha pl keveset költ magára, pedig lenne miből, de inkább minden pénzét elrakná, mert sose lehet tudni, nem olyan létszükséglet ez a ruha vagy az a cipő (akkor is, ha scak egy van, vagy épp nincs is).

Mi van, ha pont az a pénz fog valami komolyabbhoz hiányozni?


Mások felé nem ilyen, csak maga felé.


2017. szept. 12. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
lány
2017. szept. 12. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami arany középutat kellene megtalálni a ma kb. tipikusnak számító "minden kell nekem és most, mert megérdemlem" és a kérdésben szereplő lány között.
2017. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, nem, inkább előny, persze ha gyűjt valamire és azért spórol nem azért hogy csak a bankban/párnacihában pihenjek a pénz
2017. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diavolino44 ***** válasza:

En is ilyen vagyok ferfiba. Volt egy parom aki szinten hasonloan allt a penzhez. S szerettuk egymast nagyon. Kreativitas kerdese, hogy a soherseg azert ne alakuljon az ulunk a fenekunkon s nezzuk a tv-et mert sz ingyen van. Hanem mi pl bongesztuk az olcso repjegyeket, es hosteleket, campingeket s igy fele annyiba kerult minden, de magaval a szervezessel jol szorakoztunk, meg egy kaland volt.

Masik pelda, nekem volt egy exem, akit fel evig kb en tartottam el, mert megtehettem, de o se volt nagyon durvan penzkoltos.

De nekem borzaszto, hogy az emberek tobbsege-egyik naprol a masikra el, ha nem lenne par millio a bankszamlamon, tuti rosszul ereznem magam. S akkor en meg messze vagyok a gazdagtol.

2017. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!