Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, csalásnak tekintitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csalásnak tekintitek a sminket?

Figyelt kérdés

Most nem a feltűnő, alkalmi sminkre gondolok, amin bárki látja, hogy az illető ki van festve, hanem az úgy nevezett "no makeup" vagy natúr sminkre.


Pl


[link]


[link]


Most direkt szőkéket tettem, mert rajtuk feltűnőbb, a sötét hajúaknál nincs akkora változás (nekik eleve van szempillájuk, szemöldökük)


2017. szept. 12. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Egyszer bele estem egy ilyen sminkes csapdába. Onnantól kerülöm a vakolt nőket.
2017. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A természetes nőket kedvelem, akiknek sok esetben nem is áll jól a smink. Rengeteg nő sminkeli magát, egyik kolleganőmet egyszer láttam smink nélkül, nagyon ronda volt.
2017. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
A smink annak a női alaptulajdonságnak a része, mely szerint a nők mindig (de legalábbis nagyon sokszor) hazudnak. Minél jobban sminkel egy csaj, annál nagyobbat hazudik, illetve annál nagyobb előnyöket, és annál gátlástalanabbul akar megszerezni magának az életben. Pici smink mondjuk max. füllentésnek számít, ami akár bájos is lehet. Nem feltétlenül baj ez, csak az a fontos, hogy a férfiak mindezzel tisztában legyenek, és ne dőljenek be a női sminknek, ne az alapján ítéljenek meg egy nőt, és ne a sminkje miatt szeressenek bele valakibe, mert egy eleve hazug emberbe szeretnek bele, akivel csakis pórul járhatnak. Fogadják meg Charlie sorait: "az aki szép, az reggel is szép..."
2017. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Az a vicces amúgy, hogy a sminkek jó részét nem is veszik észre, hogy smink :D Tényleg csak azt, amin már nagyon látszik. De sokszor egy műszempillát se, és azt hiszik, hogy természetes. Akin kiszúrják a vakolatot, azon is azért, mert valószínűleg nem illik a nő arcához. Az ízlésesebb sminktetoválásról meg már ne is beszéljünk. Anyukámnak is van, és még az én szememnek sem tűnik fel, hogy művi lenne a végeredmény, hát akkor a férfiaknak hogy tűnne fel, akik azt is alig veszik észre, ha levágatod a hajad, amennyiben illik hozzád és jól nézel ki, csak az összhatást nézik. Ezért nincs bajuk az erősebbel sem, ha jól áll és nem ízléstelen.
2017. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is azt veszem észre, amit a 14. Ha az összkép jó, tökmindegy, hogy érted el.
2017. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
Én is felvállalom, ahogy kinézek. Vállalja fel a másik is! (Ergo nálam a legkisebb smink is "csalás".)
2017. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!