Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi most szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi most szórakozik rajta, megveti, vagy már egyenesen gyűlöli ezt a nőt?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő.

A férfi tudomást szerez a nő iránta való vonzalmáról, legfőképpen onnan, hogy az adott nő esetenként zavarba jön a pillantásától, akkor ha a közelében van, és éppen összetalálkozik a tekintetük egy pillanatra. Talán a nő arcáról is leolvasható ez számára. A hölgy, aki visszafogottabb, egyéb módon nem cselekszik, nem nyomul a férfira pl., nem nézegeti csak óvatosan. A férfi még barátságos vele, nem közelíti meg "úgy", de normálisan viselkedik vele. Később azonban, feltűnően (már-már irritálóan) bámulni kezdi a nőt távolabbról, nagyon gyakran, ahogy lehetősége adódik rá. De a közelében egyáltalán nem vesz róla tudomást, a szóbeli megnyilvánulásai a nő felé már-már flegmák. A nő úgymond "bántó" viselkedést tapasztal a neki eddig tetsző férfitől. Látja a férfin, hogy nagyon feszült a közelében. Mi ez a viselkedés a férfitól? Mi idézhette elő ezt, ha a nő nem csinált semmit, azon kívül, hogy olykor olykor finoman "jelét" adta a vonzalmának?


Nem úgy van, hogy ha a férfit a "hideg kirázza" a gondolattól, hogy bejön egy neki nem tetsző nőnek, akkor igyekszik tudomást sem venni róla, és még véletlenül sem hosszan bámulni?


2017. szept. 12. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Én is ilyen voltam anno, ez egyértelműen azt jelenti hogy bejössz neki, szerelmes belé. Nem tudja hogy viselkedjen, és ő is zavarban van. De hidd el nem bunkó veled, hanem szeret. Csak nem tudja mit lépjen. Neked is kéne lépni. Ha egy fiú néz, az egyértelmű jele annak hogy odáig van érted. Ne dobd ezt el, más örülne neki.
2017. szept. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha már mondta hogy szép vagy stb. Akkor nincs kétség afelől hogy akar. Én is ilyen voltam, csak én nem tudtam h van valakije. Megkérdezhetem amugy mennyi idős?
2017. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Még is miket mondott ami flegma volt? Amugy Szerelmes beléd a vakk is látja.
2017. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Nezd, ha te leadtad egyertelmuen a jeleket, es o ezt eszrevette es tetszel neki, es nem lep, hanem flegma, akkor olyan toketlen, hogy engem onnantol nem erdekelne.


Az is lehet, nem tetszel neki es csak irritalod, es reflexbol nez oda.

2017. szept. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó ez most fizikailg fájt...,
2017. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki, de valamiért tartózkodóbb. Lehet kapcsolata, lehetett egy nagy csalódása ezért így védekezik, vagy az is lehet, hogy nem volt még szerelmes, pláne nem viszonzottan és nem tudja hogyan kezelni a szituációt. Gondolom te sem mersz lépni, de meg kellene próbálni hátha fel tudna oldódni.
2017. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. 98% h szeret téged. Ne aggodj, szeret csak félős lehet a fiú. Lehet azt hiszi nem akarsz tőle semmit. Ezért jó lenne ha a lány adna neki jeleket amit a fiú is észrevesz. Sok sikert!!!
2017. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj,de olyat nem olvastam,hogy beszélgettetek volna erről.Nyíltan és őszintén,egymás érzéseiről.Nem értem,mitől vagy benne olyan biztos,hogy ő tudja,mennyire bejön neked,és hogy te jól értelmezed az ő gesztusait.Én odamennék hozzá és tisztáznám vele.Ez így mind csak kombináció.

Viszont az pozitívum,hogy rád néz azért,nyilván ha nem tetszenél neki,nem így tenne.

2017. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

,, Nem értem,mitől vagy benne olyan biztos,hogy ő tudja,mennyire bejön neked,és hogy te jól értelmezed az ő gesztusait. "


Utolsó azért mert én ezt 1 éve több akalommal is megtapasztaltam!

2017. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na akkor jövök további részletekkel, mert kimaradtak sarkalatos dolgok :

Egy munkahelyen dolgozik az adott nő és férfi. A férfi minden bizonnyal tudja a nőről, hogy az vonzódik hozzá. A testbeszédébol, a pillantásábol, olykor a nő zavarából. A férfinek egyébként van párkapcsolata. A nő részben emiatt is próbálja visszafogni magát, bár hihetetlenül vonzódik a férfihoz. De próbálja az ellenkezőjét mutatni mint ami valójában benne van. A férfi és ez a nő között ritkán zajlik kommunikáció, a férfi nem keresi a nő társaságát, ellenben elkezdi távolabbról feltűnően figyelni, bámulni és ha a nő ezt észreveszi, akkor sem zavartatja magát. Valószínűleg ő nem érez semmit a nő iránt, mert kimosolyogja őt... A szóbeli interakciók során mintegy foghegyről válaszol neki. A nő számára észrevehetően bunkó a pasi viselkedése felé , pedig ő nem tett semmit ellene. A férfi mintha haraggal lenne a női felé egyértelműen érezhető belőle a feszültség.

Mire kell gondoljon a nőnek?

2017. szept. 14. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!