Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy férfi kétértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi kétértelmű megjegyzéseket tesz, kétértelmű megjegyzésekkel flörtöl, ott biztosan van vonzalom, nem csak szórakozik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Vonzalom biztosan van, de nem biztos, hogy szórakozik, lehet, hogy csak bizonytalan és nem akar nagyon pofára esni.
2017. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Van egy kollégám, aki folyamatosan lecsap a kétértelműen is értelmezhető szófoszlányokra és továbbfűzi, de mindenkivel ezt csinálja, szóval ha ő jelen van, nagyon oda kell figyelni, mit mondasz. Egyébként meg családos ember és van két kislánya. Ő egyszerűen ilyen.
2017. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Ketteshez még annyit, hogy ő kezdi, tehát nem csak leüti a "magaslabdákat". Bár nem tudom ez számít-e.
2017. júl. 17. 12:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a szituációt, ennyiből nem tudom megítélni.
2017. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Még bármi lehez... lépjetek tovább! 😉
2017. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, én akkor szoktam, ha valamiféle vonzalom van a másik felé. Olyan is van, hogy valaki külsőre nem tetszik annyira, de belsőre igen, olyanoknak is hasonlóan szoktam flörtölni.
2017. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Általában igen, de van aki azután megtorpan, amint élesedik a helyzet...
2017. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos. Velem is folyamatosan ezt csinálta egy férfi ,hogy jaj így megdugna,meg úgy,folyamatosan adta a szaros jeleit. Erre meg se dugott,amikor ott volt a lehetöség. Egy igazi r.ék volt.
2017. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem feltétlenül vagy-vagy alapon működik. Nekem van egy ismerősöm aki ilyen. Ha kétértelmű dolgot mondok véletlenül rögtön lecsap rá, de még a nem kétértelmű dolgokba is simán belemagyarázza. Tudom, hogy bejövök neki, ezt leszűrtem a viselkedéséből és hogy vonzónak talál pár bókot is elejtett még régebben amiből ez egyértelműen kiderült, de egyébként barátnője van akit nagyon szeret és tudom hogy nem lépne félre sosem így ilyen módon csak szórakozik.
2017. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vonzalom biztos van,de ettől még nem biztos,hogy komolyan érdekled.Az érdeklődés ott kezdődik,mikor komolyan is tudtok beszélgetni,nem két percig,hanem egy óráig is akár,és a napotok nagy része egymásról szól.Amikor megy utánad az illető,megtesz dolgokat érted,hogy a kedvedben járjon,egyebek.A poénkodás,flört önmagában édes kevés.
2017. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!