Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az ország, miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ország, miért ilyen antifeminista, ha a társkeresésről van szó?

Figyelt kérdés
Ezekre a férfi a vadász és a nő a préda ősi gondolkozásra gondolok. Miért kell annyira ragaszkodni ahhoz, hogy a férfi kezdeményezze a beszélgetést? Egyrészt ez nagyon elavult felfogás másrészt ez egyfajta játszmázás és nem minden embernek van erre energiája. Nem azt mondom, hogy a nők vegyék át a kezdeményezés, mert az is ugyanolyan rossz lenne, hanem ne legyen központi téma az, hogy ki kezdeményezzen. Persze lehet jönni az evolúciós bullshitekkel, de nem lehet mindent az evolúcióból levezetni.
2017. szept. 13. 09:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Ez addig így is marad, amiíg tökéletesen működik az alábbi képlet:


Férfi kezdeményez - valami félresikerül - azonnal a férfi hibájának felróni, mert "ő akarta ezt". Tökéletes felelősséghárítás.

2017. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%

#5-ös vagyok. Kedves kérdező, azért itt ne keverjünk dolgokat. A feminizmusnak vajmi köze van ahhoz, hogy ki kezdeményezzen.


Amit te írsz az pedig most is jelen van, aminek a legjobb bizonyítéka, hogy kitermelte a férfias nőket és a metroszexuális férfiakat. Fordulnak a szerepek, sokszor udvarol a nő is amivel mint a saját, mint a másik nem szerepét is felrúgja egy kapcsolatban. Na vajon hány pár megy szét azért mert a férfi nem érzi magát férfinak a kapcsolatában, a nő meg csak a férfi kritikáit hallgatja? Segítek... sok.


A mono/poligám válaszolónak meg üzenem, hogy röhöghet ezen, de evolúciós szempontból a férfi embernek nem fontos, hogy a nő mellett maradjon. Ezt csak a rekordhosszú gyermeknevelés teszi 'kötelezővé' a jelenlegi társadalmunkban. De írom egyszerűbben, hogy átmenjen neked is: a férfi feladat a szaporítás, a nőé pedig a szülés. A férfinak így minél több nőt kell keresnie ehhez (azaz poligám), a nőnek pedig minél jobban vigyáznia kell arra aki megtermékenyítette, hogy a hosszú gyermeknevelés alatt ne maradjon egyedül (azaz monogám). A nőnek erre azért van szüksége, mert a szülés után szinte védtelen (régen is az volt és valamennyire most is az), hisz nem képes a legelemibb életfeltételeket sem biztosítani olyan formában mint előtte (azaz nem tud élelmet szerezni, nem tudja megvédeni magát..stb). Ha szülés alatt/után le***rja a férfi a nőt, akkor a nő depresszióba esik amit szülés utáni depressziónak is szoktak nevezni...

2017. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Légyszi tényleg hanyagoljátok az evolúciós megmagyarázásokkal, mert rosszul vagyok ezektől a férfinak olyanakkal kell lennie a nőnek meg amolyannak. Tudod utolsó a pszichopata emberek gondolkoznak így, akiknek semmit se jelent a szeretet és csak a saját céljaira használják a másikat. Ezért is utálom amikor valaki az evolúcióval jön, aki írja az vagy pszichopata vagy a pszichopatákat utánozza. Sajnos manapság elég szexi a pszichopátia.
2017. szept. 13. 12:28
 14/40 anonim ***** válasza:

#12


Arról hallgatsz, hogy sok nő is szarik szülés utáni években a férjére, mert "Csak a gyerek!"...

2017. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
41%

Mi a bajod a termèszetes ősi ösztönnel? Miért kellene ezt megváltoztatni? Komolyan nem értem!

Ennyire tutyimutyik lettek a férfiak hogy a nők csípjék fel őket? Iszonyat szánalom!

Nekem jól esett mikor a párom kezdeményezte az ismerkedést. Férfias dolognak tartottam.

2017. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Hát, a legtöbb nő úgy gondolja, megteheti, mert úgyis sorban állnak a kastélya előtt a lovagok.. aztán max. panaszkodik a GYK-n, hogy nem azok kezdeményeznek nála, akiket ő várna, meg nincsenek ma már igazi férfiak és brühühü.


Ami azt illeti, köztudott, hogy a nőknek nagy átlagban jobbak a kommunikációs készségeik, mint a férfiaknak, ehhez képest mégis tőlük várják el a kezdeményezést... kb. olyan ez nekem, mintha egy férfi mindaddig a nővel cipeltetné a táskáját, amíg van erre készséggel ajánlkozó nő. :D

2017. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
40%

"Mi a bajod a termèszetes ősi ösztönnel? Miért kellene ezt megváltoztatni? Komolyan nem értem!"


Gondolom, neked azzal sem lenne bajod, ha a párod megcsalna 10+ nővel, engedve a természetes ősi ösztönnek... gondolkodj mielőtt beszélsz, nyuszi.

2017. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Nem, de itt most nem is téma ez. A szülés alatt/után normális dolog a férfi elhanyagolása mert a nőnél csak a gyermek a gyámoltalanabb.


Kérdezőnek: lehet, hogy te nem szeretnéd elfogadni, hogy evolúciós íve is van az emberiségnek, de attól még létezni fog. Amúgy faszi vagyok, de ez ne zavarjon. Amit te itt legitimálni akarsz (mert azt akarod, hisz az utolsó válaszodból árad az erőszak -> az erőszak alapja pedig a félelem) az ahogy írtam már létezik. Nincs olyan, hogy egyenlő a férfi és a nő (amúgy a feminizmus pont ezt akarta, de ez se zavarjon) mert a férfi és a nő MÁS! Írom tagoltan: M Á S! Máshogy működik, más hormonokból van bennük több/kevesebb, máshogy gondolkodnak, máshogy látják a világot és az összefüggéseket, másra vágynak (gondolom te nem vágysz arra, hogy egy hatalmas péni**t dugjon egy benga 100 kilós f**zi a se**edbe -> nos, a nők lehet erre (is) vágynak) ebből kifolyólag az ismerkedés szerepei is le vannak osztva.


Az agresszív reagálásodból én amúgy azt gondolom, hogy komoly sérelmeid lehetnek ilyen téren. Egy jó tanács: szerencsésebb elfogadni azt a tényt, hogy nem fogsz kelleni mindenkinek...

2017. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Az utolsó alatt a # 14-est gondoltam
2017. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

"normális dolog a férfi elhanyagolása"


Aha. Akkor viszont az elhidegülés is?


Kb. egy újabb ok a gyerekvállalás ellen az eddigi 100 mellé...

2017. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!