Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulsz felnott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulsz felnott fejjel ahhoz, ha olyan no nez teged mindig mikor osszefuttok, aki nem tetszik? Mit teszel?

Figyelt kérdés
Szimplan kerulod a szemkontaktust es nem nezel ra ?
2017. szept. 13. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezaz, hogy aki nem tetszik, azt nem nézegetem, vagyis észre sem veszem, ha bámul engem.
2017. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkitől, aki így néz, azonnal megkérdem, hogy ismerjük-e egymást valahonnan vagy mondani szeretne-e valamit. Mindig van hatása.
2017. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán kerülöm.


Amúgy az a gond a nőknél, hogy amiatt, hogy ennyire elutasítóak a könnyedebb kapcsolatokkal, én is tök elutasító lettem ilyen random tetszés nyilvánítások felé. Pedig alapból lehet érdekelne akkor is, ha nem annyira tetszik. Mert lehet érdekes vagy lehet jó vele a szex, vagy egy csomó dolog. De mivel arra gondolok, hogy úgy is komoly kapcsolatot keres így csak max arra nézek vissza aki nagyon nagyon tetszik.

2017. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem is jön be, azért felkelti az érdeklődésem, ha mindig néz. De ha nem akarok semmit, BÁRMILYEN OKBÓL, akkor egyszerűen nem teszek semmit. Ilyen egyszerű. Logikus, nem?
2017. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

No vagyok es sok biszex,leszbikus no odavan ertem. En dicseretnek fogom fel es orulok neki.


Inkabb pasiparti vagyok egy ideje.

N

2017. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adom neki a jelet, hogy egymás megismerésére nincs esély.
2017. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!