Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik munkásfiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik munkásfiú, hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Újítják a munkahelyemet, ezért nagyon sok a munkás, nekem pedig be kellett menni takarítani a kollégákkal, hogy minél előbb készen legyünk.

Dolgozik ott egy helyes srác, szerintem ő is észrevett, mert mindig figyel, ha épp egymás közelében vagyunk.

Eddig csak ennyi történt az elmúlt 3napban,illetve amikor az ebédemet fogyasztottam odaszólt, hogy "jó étvágyat". Nem szeretnék feltűnési lázban égni tinik módjára, viszont nem tudom, hogyan tudhatnám meg a nevét. Vagy egyáltalán nem kellene kitudakolni, hogy hogyan hívják? Sokszor látom például, hogy nyomkodja munka közben a telefonját, lehet barátnője is van, csak éppen imponál neki ez a helyzet, hogy most tele lett nővel a kóceráj.

Szerintetek ebből sülhet ki valami?


2017. aug. 31. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, "nekem kellene kitudakolni?"
2017. aug. 31. 21:02
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Füttyögj rá, és jegyezd meg a kolléganőidnek, hogy jó alaposan aláfeküdnél, de úgy, hogy ő is hallja azért.
2017. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez nem az én stílusom, ezt nem tudnám bejátszani, de valahogy nem is akarom. :)

Esetleg, ha kimegyek boltba, megkérdezem, hogy kell neki(k) valami...?:) vagy rossz ötlet?

2017. aug. 31. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Lépj be a Pártba, és szavald el az Internacionálét.
2017. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Vigyél neki egy Kőbányai sört és egy párizsis zsemlét és ne fecsegj sokat, nehogy megfájduljon a feje és beverjen egyet.
2017. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legközelebb ha takarítani mész kérdezd meg tőle /tőlük, hogy kérne-e kávét vagy valamit. Aztán beszélgess vele.
2017. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Tessék, alapelvárás a diploma. Diploma (és BMW) nélkül nem is lehet csajozni. Ja de, lehet.


Figyelj kérdező, én a közös ismerősöknél érdeklődnék (persze azoknál, akikben megbízok, és tudom, hogy nem újságolják el azonnal a srácnak, hogy érdeklődtél iránta.) Kideríted, van-e barátnője, és ha nem, akkor szépen elkezdesz vele beszélgetni. :)


21/L

2017. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak remélni merem,hogy nem arról a tipikus építőipari segédmunkás típusról van szó...Ha értelmes a srác,odamész hozzá,köszönsz,megkérdezed tőle,inna-e veled egy kávét.Jó esetben ebből kialakul egy normális beszélgetés.Rosszabb esetben rátér a lényegre.
2017. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!