Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek beleszeretni a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni a legjobb barátomba?!

Figyelt kérdés
Az a helyezet,hogy egyre sűrűbben jut eszembe mostanában a legjobb barátom, régen nagyon tetszett .De lett párkapcsolatom ami már több mint egy éve tart. Idő közben a legjobb barátom be vallotta ,hogy belém szeretett.sűrűn gondolkodom,azon,hogy mennyivel másabb lenne minden ,ha még a mostani kapcsolatom előtt elmondja a dolgot... akár vele is lehetnék most akkor,szóval fel kavart ezzel egy kicsit.. gyakran is szoktam álmodni vele ( szexuális jellegű dolgokat is),amúgy napi szinten kommunikálunk egymással.. Különben szeretem a páromat,és nem csalnàm meg sohasem.. nem értem,hogy miért jár ilyen sűrűn az eszemben a barátom,kezd zavarni,hiszem a páromon kívül másra nem is kellene így gondolnom.. mit tegyek?volt már közületek valaki hasonló helyzetben és ha igen mit tett? Segítsetek!!! 21/L
2017. szept. 13. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában az a fiú aki felkelt szexuálisan azzal nem barátkozok. Nem tudnék rá úgy nézni...szerintem ha má beleszerettel szakíts a pároddal és utánna a barátoddal beszélhettek erről addig viszont ne foglalkozz vele.
2017. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!