Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem elvezem a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elvezem a szexet azzal akit a vilagon a legjobban szeretek?

Figyelt kérdés

5 fèrfival voltam eddig de közülük csak 1el èlveztem a szexet pont azzal az egyel akit nem is ismertem csak egy kalandnak indult (bàr utàna fèl èvig heti többször összejartunk isteni volt vele a szex)

azòta senki màssal nem èlveztem mèg ennyire

mèg azzal sem aki a vilagot jelenti nekem

kezdek kètsègbeesni


2017. szept. 14. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki csak azzal elvezi a szexet akit nem szeret, lehet hogy te is ilyen vagy.
2017. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfi nem tud rendesen szexelni, nincs érzéke hozzá, csak a saját kielégülésével foglalkozik, fogalma sincs mit kett csinálnia hogy a nőnek is jó legyen...
2017. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 vollt olyan akit ismertem àmbàr nem szerettem mègse volt jò vele ez nem az èrzelmeken mùlik az tuti
2017. szept. 14. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg miert nem adsz a pasidnak valami hasznalati utasitast magadhoz?
2017. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, azért ez messze nem ilyen egyszerű a nőknél. A férfiak picit egyszerűbben működnek szexuálisan.


Kérdező: nem lehet, hogy feszültebb vagy mostanában? Esetleg jobban rágörcsölsz a szexre? Nincs valami nagyobb probléma az életedben? Esetleg bármi fertőzés, vagy rendellenesség lent?

Nekem is nagyon sokáig volt ilyen problémám párommal, mint kiderült, már nem bírom a tangát, és ételérzékenységem is lett, amitől az egész szervezetem kiborult (felszívódási zavarok, folyamatos fájdalmak, mérgezéses tünetek, immunrendszer gyengülése). Szükségem volt egy teljes életmódváltásra, és a mai napig szedem a probiotikumot. Lassan, de kezdek helyrejönni, és a szexuális életünk is javul párommal.

Nem feltétlenül van neked is ilyen komoly gondod, lehet, hogy csak picit hosszabb előjáték, kicsit felszabadultabb hangulat kell. A fontos, hogy beszélj erről a pároddal, találjátok meg a megoldást (nyilván a másik srácot ne nagyon emlegesd, mert csak ártanál vele, de hogy nem olyan jó a szex, mint mondjuk régebben).

2017. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!