Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha rosszul esik, hogy a volt párjaim, udvarlóim rendre találnak maguknak valakit, míg én állandóan egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon kevés kapcsolatom volt, annak is mindig az lett a vége, hogy velem szakítottak, utána hamar találtak valaki mást, ha meg randizgatok valakivel, többnyire abbamarad a dolog, mert időközben összejönnek egy másik lánnyal.

Nem tartom magam rossz embernek, legalábbis annyira szörnyűnek nem, hogy ne akarjon velem lenni senki, de nagyon elkeserít már ez a dolog és félek, hogy egyedül maradok...


2017. szept. 14. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Néha semmi gond ha van benned egy kis irigység ezzel kapcsolatban, de remélem nem ezen rágódsz minden nap állandóan.


Ilyenkor jó lenne, ha facebookon leállítanád ezeknek az embereknek a követését és rá sem néznél a profiljukra, tehát egyáltalán semmit nem tudnál meg róluk. Ez a legjobb ellene.

2017. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És nem mondták, miért nem akarják folytatni?
2017. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindig az az indok, hogy nem éreznek irántam semmit.
2017. szept. 14. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem rossz dolog ez, sokan tesznek így. Engem nem érdekel annyira, csak az dühít, hogy tőlem is rosszabbakkal vannak, nem értem mitől jobbak ezek mégis.


Az egyik exem egy aranyláncos cigánnyal van, a másik egy gethes zsidó származású figurával, a harmadik pedig egy tőlem is sokkal kövérebb alkoholistával. Mitől jobbak ezek? Tényleg nem értem.

2017. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

milyen voltál a kapcsolatban?

megtalálhatod te is a boldogságot, csak a negatív tulajdonságaidon próbálj változtatni

2017. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én próbáltam mindig odaadó lenni, figyelni a másikra, de nem a nyakára mászni, soha nem hisztiztem vagy ilyesmi.
2017. szept. 14. 12:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is sokáig. Nagyonj egyszerű a magyarázat: az aljas manipulatív csávókra jellemző mindaz, amit írtál. Annak örülj, hogy már nem vagy velük.
2017. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagytok túl szépek.


Bocs az igazságért.

2017. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, de jobban jarsz ha inkabb fejleszted magad. Irigykedessel nem sokra mesz.
2017. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért foglalkozol a volt párjaiddal, "udvarlóiddal" (WTF?). Mi közöd az ő magánéletükhöz?


Egyébként gondolom, arról van szó - de majd kijavítasz, ha tévedek -, hogy te nem kezdeményezel ("mert az a férfi dolga"), csak várod az udvarlókat.

2017. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!