Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar? Régen nem kellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Régen nem kellettem neki de amióta együtt vagyok barátnőmmel már meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Sokáig nagyon tetszett egy lány, bele is zúgtam amatőr módon de az volt a baj, hogy neki volt pasija akkor. Amúgy rendes lány is amellett, hogy baromi szép és nem is butus szóval gondoltam meg kell szereznem. De nem sikerült a dolog, többször is visszautasított a párjára hivatkozva, amit meg is értek meg nem is. Mert nyilván neki sem voltam közömbös, és nagyon egy hullámhosszon voltunk, és sokszor mondtam is ezt neki és ő egyet is értett dehát a barátja, szereti stb. Kocc van csíra stb... jó ezt nem mondta :) De látta, hogy szerelmes vagyok de nem volt benne annyi, hogy tartsa a távolságot mivel neki is tetszettem gondolom így csak kínzott. Aztán meguntam már de tiszta depressziós lettem miatta, és vicces módon jött egy lány az életembe aki külsőre roppantul hasonlít a másikra csak picit vékonyabb es szerintem finomabbak a vonásai (mindkettő modellkedik amúgy) de lélekben mindenképpen érettebb, szerintem ha neki lett volna pasija ő nem engedett volna közel. De nem volt és hát pár randi után már egyértelmű volt és konkrétan semmit sem érzek már a másik lány iránt. Még azért nem mondom, hogy együtt vagyunk mert korai lenne, de szinte mindig beszélünk egész nap, vagy ő alszik itt vagy fordítva, kézen fogva sétálunk meg ilyesmi. Csak azért még nem lett úgy konkrétan kimondva :) Most teljesen más amit érzek mint a másik lánynál, valahogy egészen más de sokkal boldogabb vagyok. Lehet emiatt, de azóta a csajt mintha kicserélték volna. Úgy vettem észre frusztrált és irigy, lehet hogy féltékeny is? Nem mutatja, de ahogy ír (mostmár inkább ő keres) meg ahogy viselkedik látszik hogy valami baja van. Lehet, hogy tényleg érzett irántam valamit? Hát mostmár mindegy... Ha valóban így van akkor ezt elb**zta, ezt szívesen az arcába vágnám de nem akarok rosszat neki azért.
2017. szept. 15. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Irigy.
2017. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Női logika...
2017. szept. 15. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt kérdezed mi a baja? , amikor te írod, hogy irigy , frusztrált,és még lehet féltékeny is .Vajon mi baja lehet?🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔bocsi, de nem ugrik be!
2017. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!