Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki görcsölt az első csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki görcsölt az első csók előtt, az hogyan tudta legyőzni ezt?

Figyelt kérdés
Sok minden kavarog bennem, és mivel még sosem csókolóztam, de most lenne egy lány, akivel talán összejöhetnék, nem akarom elrontani. Kicsit félek az újtól, attól, hogy nem leszek elég jó, vagy hogy ő nem így érez (bár úgy gondolom, vonzódunk egymáshoz, és jó együtt lenni), szóval túlagyalom az egészet. Mit tegyek, hogy végre meg merjem kísérelni a dolgot? Jelzem, az ivás nem jöhet szóba, mert én szoktam őt fuvarozni, úgyhogy más megoldás kellene. Köszi a tippeket.

2017. szept. 15. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a csókon agyalj először. Inkább a kapcsolatteremtésen. Ha megvan a hangulat hozzá, menni fog a csók.
2017. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nospával :)
2017. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csókkal :) De ha csak a taxija vagy, akkor ne lepődj meg, ha nem adja vissza.
2017. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Nagyon szellemes vagy, gondolom, sokat törted a fejed, mire megszületett ez a zseniális meglátásod.
2017. szept. 15. 22:16
 5/6 A kérdező kommentje:
#3: Nem csak a taxija vagyok, ő kezdte a közeledést, az érintkezést, és valószínűleg szeret velem lenni, ha órák hosszat simán elvagyunk együtt.
2017. szept. 15. 22:18
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Ez nem a legegyszerubb, mert meg aki gyakorlott is benne, annak sem egyszeru eldonteni, ez a szituacio, mar jo vagy sem,


A legfontosabb, a tobbi erintes. Oleld meg, simogasd meg a karjat, karold at, jarjatok kezenfogva, ha ezeket engedi akkor sanszos a csok is. Nagyjabol mindig az oszintesegre szavazok, de most inkabb ne valld be, hogy meg nem csokoloztal azon a napon mikor tervezed megcsokolni. ( he esetleg tudja mar akkor tok jo) megcsokolod ugy ahogy szerinted kell, aztan, max bocsanatot kersz ha benanak erezted.

Szexbe es csokba is bele kell tanulni, egyik sem tul nehez.

2017. szept. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!