Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az intim képeimet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intim képeimet valaki feltöltötte a netre egy oldalra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nevemben csinált egy adatlapot és oda rakta fel őket. Az lenne a kérdésem, hogy mit tehetek ellene? Lehet valami jogi következménye? Milyen alapon perelhetném be? Hogyan bizonyíthatnám, hogy Ő áll a dolog hátterében???? Többször fenyegetőzött de csak pár e-mail bizonyítja. Ez elég ahhoz, hogy rendőrségi ügy legyen belőle? Még csak 17 éves.
2010. máj. 27. 10:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Semmit, megszívtad! De komoylan!
2010. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
semmit sem tehetsz, gondolkodtál volna előbb amikor kurv@lkodtal a volt barátodnak és engedted magad fotózni
2010. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
honnan voltak meg neki az intim kepeid, itt dol el minden...
2010. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Nekem egy ciki táncolós éneklős videót tettek fel a netre. A suliból egy 8.os. Szóltam a szüleimnek meg az igazgatónak és ha nem szedte volna le kirúgták volna. Meg mellesleg apám is megverte volna. Vagy bepereltük volna. MOST KOMOLYAN. JELENTSD FEL!
2010. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
24%

beperelted volna persze

És honnan volt az a videó?

Gondolkodjatok kis suhancok, hogy mit raktok fel netre!!!!

Nem utána kell nyafinyafinyüssznyüssz brühühühühühü....

2010. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Tanulj belőle, és ha már így alakult, dobj linket! : )
2010. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd az oldalon, hogy hamis adatlap. Nem holnap fogják törölni, de egy idő után, ha bebizonyosodik, hogy valóban az, akkor megfogják tenni... Tudom, egy barátnőm járt már így!
2010. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

Személyhez fűződő jogok megsértése, más képmásával való visszaélés, jó hírnév védelme. Nyugodtan jelentsd fel. Amit elkövetett, az bűncselekmény, a rendőrség ki tudja deríteni, hogy ki volt az, a maileket kinyomtatva mindenesetre vidd magaddal. Amúgy nem értem a kioktató hozzászólásokat. Szerintem sokan készítenek intim képeket magánhasználatra, a kérdező egy szóval sem írta, hogy az elkövető a netről szedte le őket. Még ha így lenne, a képei felett akkor is csak a kérdező rendelkezhet. Ha én mondjuk hozzájárulnék, hogy egy modellügynökség oldalán szerepeljenek az aktfotóim, az nem jelentené azt, hogy bárki feltöltheti őket egy szexoldalra. Ha igen, büntetőjogi következménye van.


-jogász-

2010. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
mivel 18 alatti vagy ezért amúgy is jogsértés vagy mi tököm hogy felrakta
2010. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Egyetértek a jogásszal.Se szerintem az is hasznos ha megvereted,hátha észhez tér.:)
2010. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!