Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt barátnőm nézegeti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátnőm nézegeti a képeimet minden nap, kíváncsi rám mi történik velem és ha felhivom felveszi beszelünk, ha irok neki vissza ir, ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
sziasztok...ezt ugy kell elképzelni hogy ő szakitott velem,mert elmultak az érzései..deveszem rajta észre hogy kíváncsi rám,nézegeti a képeimet,és érdeklpődik utanam.. 3 het eltelt hogy külön vagyunk... Jelenthet valami ez????
2010. aug. 31. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szeret.
2010. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ezt miből veszed hogy Szeret ???? de ő hagyott engemet ott,én félek lépni.... Nem tudom hogy mi tevő legyek.... szerintetek ??????
2010. aug. 31. 16:38
 3/21 anonim ***** válasza:
szeret még...
2010. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem is tudom miből veszem....te is érzed h jelent valamit azért írtad le...gy*kér.-.-
2010. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Kamuuu ***** válasza:
Az nem tesz semmit hogy ő szakitott mert attól még szerethet bánja amit tett esetleg szünetet akart vagy valami...
2010. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, h mit érez, de őszinte választ várjál, de ez tuti azt jelenti, h még mindig szeret!
2010. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja de ezt én honnan tudom megállapitani hogy szeret még ???? Nem merek rákérdezni mert félek hogy ezzel csak elijesztem őt...nem merek lépni..... el fog utazni USA-ba fél évre.... Én meg szeretem őt.. Csak azt nem tudom ő hogyan gondolja a dolgokat...
2010. aug. 31. 16:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De nem merek lépni,attól tartok hogy ezzel csak elijesztem...Pedig nem is tudjátok elképzelni hogy mennyire szeretem őt....... Jajjj,de akkor miért mondta azt amikor szakitottunk hogy keressek mást,és hogy hadjam őt élni?? meg azt hogy nincsen remény ??? amkor szakitott ezt mondta nekem.
2010. aug. 31. 16:42
 10/21 A kérdező kommentje:
22 ő meg 24.... szóval mit tegyek ?? mert én bántottam meg őt....
2010. aug. 31. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!