Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet venni Budapesten ehető bugyit?

Figyelt kérdés

Sürgős segítségre lenne szükségem, mivel legkésőbb holnapig be kéne szereznem egyet, és már olvastam, hogy fehérneműboltban lehet venni, de esetleg tudtok mondani egy konkrét helyet, címmel?

Interneten láttam, hogy webshopban lehet rendelni, a kiszállítás viszont elég hosszú idő.

Szóval valaki tudna segíteni? Tényleg fontos!!!


2010. máj. 27. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szexshopokban is lehet ilyet kapni, a Ferenc körúton pl. a Petőfi hídi részén minden 2. üzlet szexshop. (Arrafele lakom albérletben, így én csak ezeket tudom, bocsi :$)
2010. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem az összes sex shopban kapsz, de nem halsz bele ha csak a 2.ban vagy a 3.ban van :D Úgyis minden nap szoktál menni :D
2010. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam:$ de akkor ma asszem elugrom arrafelé, köszi szépen!:D
2010. máj. 27. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
ehető bugyi???? de lusták ezek a magyarok...már nem is veszik le hanem inkább megeszik....remélem pacal ízesítésűt veszel...-.-"
2010. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szexshopokban van ilyen csak. Ilyen boltot meg minden sarkon lehet találni (Nyugati aluljáró, Üllői úton a Kálvin tér felé, Nyugati mellett a McDonald's-al szemben és még sorolhatnám).
2010. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jesszus budapesten ennyi szexshop van?
2010. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen... Budapesten szinte minden sarkon van egy szexshop... :)
2010. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg minden második sarkon van szexshop, főleg a Nagykörút környékén. Végül az Oktogonnál vettem, a Meki mellett, tényleg széles a választék, de később benéztem egy másik boltba és ott is volt. :D
2010. máj. 28. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!