Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ilyen esetben találkoznátok az adott sráccal?

Figyelt kérdés
Beszélgetünk egy lánnyal, nincs tapasztalata, talán magányos is, eléggé visszahúzódónak tartja magát, aki nehezen kommunikál. Nekem nagyon szimpatikus emberileg is, jól megértjük egymást, és felvetődött a találkozás gondolata is. Elmondtam neki, hogy nekem bejön külsőleg is, kicsit meglepődött, de ő is szeretne találkozni velem. Ilyenkor találkoznátok-e az illetővel csak azért, hogy pl. legyen társaságotok, vagy csak akkor, ha nektek is vannak komolyabb terveitek? Nem olyan embernek ismertem meg, aki pl. le akarna húzni egy randi keretében, ezért is lennék kíváncsi a véleményetekre, köszönöm.

2017. szept. 17. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg van a szimpátia, akkor miért ne, én biztos nem hagynám ki, aztán majd kiderül mi lesz belőle.
2017. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találkoznék vele, de nem kimondottan azért, h párkapcsolat legyen belőle. Az majd kialakul, de nem zárkóznék el ettől a lehetőségtől sem,haélőben is szimpatikus a srác és megvan az összhang.
2017. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor randiznék, ha már komolyan látnám a többire is az esélyt, minek raboljam más idejét, reményeit...

De még a szakítás után volt egy ilyen kapcsolatfüggőség miatti randim, de mikor már elmentem tudtam, hogy ez csak azért van, nem pedig mert akarok komolyabb dolgot vagy második randit, de nem azért mert nem jött be a srác, csak tudtam, hogy még nem zavartam le azokat a szakaszokat, amik egy tartós kapcsolathoz kell. Viszont meg is mondtam neki, hogy ne élje bele magát semmibe.

2017. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik se. Hogy megismerjem, hogy jobb legyen nekünk. Élőbeni találkozás és ember megismerése előtt milyen komoly terveim lennének? O.o
2017. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Ha már randira invitálnak, akkor ha részedről nincs is terv a másik részéről akad valami terv féleség. De ha te tudod, hogy fejen is állhat, akkor sem fog működni, semmelyik opció, akkor miért kellene lopni a másik idejét, üres fecsegésekkel, ami csak a csaj egoját fényesítené. Gondolom friend zone-ba nem akar kerülni egyik pasi sem...így fölösleges a randi, szemezgessen az utcán a pasikkal, igya egyedül a kávéját, más idejének és energiájának a pazarlása nélkül. Szóval, de kell a terv legalább az, hogy eldöntsd mi a célod a randival, és ezt tudasd valamilyen sziten a másikkal.
2017. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: A komolyabb tervet úgy gondoltam, hogy pl. nem csak azért mész el, hogy ne unatkozz, vagy mert te már tudod, hogy kizárólag csak barátkozni akarsz, miközben a másik elmondja neked, hogy neki bejössz. Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2017. szept. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!