Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom kikezdett velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sógorom kikezdett velem, elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés
Nálunk voltak a szüleivel,kislányom leöntötte magát levettem a ruháit és küldtem bugyiért,sosem nyúlt az én fiókomba v ha mégis nem vette ki a fehérneműimet. Most viszont behozta a bugyimat és azt kérdezte ez jó lesz? Nem is vertem nagy dobra mind jót nevettünk rajta,bár kissé kellemetlen volt. Lementen a konyhába üdítőért,sógorom jött utánam azt hittem mosdóba megy,de nem is figyeltem fel arra h jön ő is.. Aztán odajött mellém és azt mondta h Szívesen megnéznélek benne,közeledni kezdtett én ellöktem magamtól és azt mondtam neki h hagyja abba mert elmondom a bátyjának..Nagyon meglepődtem hiszen sosem mutatta ennek jelét.. Kérlek vegyétek komolyan a kérdésemet.. Ti elmondanátok hölgytársaim? Illetve férfiak hogy fogadnátok??
2017. szept. 18. 08:03
 1/10 acelsziv ***** válasza:
82%
El kéne...
2017. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp.
2017. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
EL!!!!!!!
2017. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Bizony, ebben egyetértés van. Mit képzel?? Még az elején tisztázd a pároddal.
2017. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Mond el szerintem. Amúgy mekkora egy görény hogy kikezd a testvére párjával? Ki csinál ilyet?
2017. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mindenképp elmondanám.
2017. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az elsö ilyen eset akkor nem feltétlenül kellene. Ismétlödés esetén mindenképpen.
2017. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit ellentétes véleményen vagyok a többiekkel. Lehet,hogy ez egyszeri eset volt ( bár ennek se kellett volna megtörténnie), és mivel határozottan visszautasítottad többet nem fordul elő.


Ha elmondod a férjednek biztos nagy családi balhé lesz, de még kellemetlen helyzet is alakulhat ha mondjuk a sógorod ijedtében ezerrel tagad, és Neki hisznek.


Én a helyedben várnék. Ha ismételten előfordul szólj a férjednek, de reménykedjünk abban,hogy csak a bugyi látványa ébresztette fel az érdeklődését Irányodba és egyszeri volt a történet.

Az is lehet,hogy azóta mélyen megbánta, sőt, szégyelli a történteket, de még azt is el tudom képzelni,hogy poénnak szánta, hiszen írtad,hogy a történteken mind nevettetek.

2017. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hűtsd le és hagyd annyiba, legtöbbször csak hirtelen kanosság, amit meg is bán az ember.

ha esetleg folytatódna, akkor beszélgess el vele.

ha azután sem hagy békén, akkor szólhatsz, de ezt el tudod magad is intézni minden botrány nélkül.

2017. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem várnám meg amíg újra pròbálkozik esetleg. Elmondanám, mert nekem ez az egy eset is sok.Ha megbánta utána, ha nem.
2017. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!