Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exbarátnőm kikezdett velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm kikezdett velem de ezt a jelenlegi párja nem tudja. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Köcsög legyek vagy ne?
2014. febr. 3. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd. Nem te lennél a szemét, a lány már így is az.
2014. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne. Ha nincs további terved az illetővel, akkor hagyd a fenébe. Minek kevernéd a … Végül még azt hoznák ki, hogy csak kitaláltad bosszúból, vagy ki tudja miből. Ő már ex. Ne törődj vele, kerüld el, hagyd békén.

Ha másokkal is lelkesen flörtölget, akkor úgyis hamar le fog bukni a párja előtt.

2014. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmondod, és a csaj kitalálja, hogy te nyomultál rá, és mivel ő nem akarta ezzel próbálod befeketíteni. Eredmény. Te leszel a köcsög. Ha nem akarod megdugni akkor hagyd. HA meg akarod dugni, akkor dugd. Ő már döntött. Félrekúrna. Ha ezt veled akarja és nincs más helyette, és még jó is volt az ágyban akkor lesz pár kellemes estéd.

Ha gerinces akarsz lenni és nem kavarsz bele más kapcsolatába akkor nem mész bele és a csajt állítod le, de a pasijának ne szólj. Attól gerincesebb nem leszel, sem a csaj nem lesz kevésbé ribizli.

2014. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél azt amit jónak látsz, saját érdekeidet és reputációdat mérlegelve.
2014. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az hogy köcsögség vagy sem, csak a motivációdtól függ.


Én azért mondanám el, mert nem szeretem az áldozatokat, ezért inkább megakadályoznám hogy a mostani pasija is áldozat legyen. Senki se érdemli meg hogy így bánjanak vele, és a legrosszabb hogy a szerencsétlen pasi nem is tud ellene tenni mert a csak a háta mögött kavar.


Én mindig elárulom az árulókat. Mocskos élősködők.

2014. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, külső szemmel azt tudom mondani, hogy valószínűleg az exed új pasijának ez úgy jönne le, hogy a barátnőjének a volt barátja féltékeny, ezért kitalál ilyen sztorikat, hogy szétugrassza a párt. Nem fog neked hinni a srác, és te jössz ki szarul a helyzetből.
2014. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!