Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy kikezdett velem az anyja?

Figyelt kérdés

Mióta bemutatott otthon,az anyja mindig kedveskedett nekem,simogatott,vagy megpaskolta a fenekem stb.


Viszont azt hittem ezeket csak viccből csinálja mert elég laza nőnek tünt.


Pár napja náluk ebédeltünk,ebéd után barátnőm elment a mosdóba.

Gondoltam jó fej leszek elmosogatok,mosogatás közben az anyja hátulrúl átölelt és ugyanazzal a mozdulattal benyult a gatyámba megmarkolva a péniszemet.Fülembe pedig bele súgta,hogy szép darab.


25 évesen,nem vagyok prűd nehogy azt higgyétek.Viszont ezen már én is meglepődtem.



2016. márc. 8. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nene nene
2016. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

szerintem kamu, de ha van ilyen akkor minden attol fugg h milyen viszonyban vagy a baratnoddel.... ugy ertem van akik pl. egy szakitas kozeli allapotot huznak-nyuznak honapokig... ilyen szituban rogton lecserelnem az anyjara :D

tehat fugg sok mindentol, de szimplan elmondani nem kene, elba szod a kapcsolatukat egy eletre.

2016. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
és még nem b.asztad ketté? istenem, ezek a mai fiatalok..
2016. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem unjátok ezeket a gyenge harmatos kamukérdéseket?
2016. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Tudod nagyon sok erotikus novella ugyanígy kezdődik...

Ha kamu a kérdés akkor k..pd be!

Ha valódi:

Szerintem semmiképp ne mondd el neki!

Írd le egy cetlire a tel számod(de csak azt),és ha legközelebb hasonlóan közelít add oda.

Lebukásveszély 0,

Lehet hogy csak tesztelni akar..

Vagy azt,hogy hűséges vagy-e,vagy hogy megfelelően tudsz-e teljesíteni az ágyban.

Ha összejön egy akkor lessz egy felejthetetlen élményed.

Attól a barátnőddel kialakulhat egy csodás kapcsolat,akár házasság is.

Az anyósoddal,pedig jól fogsz kijönni,mert lessz egy titkotok.(esetleg több is)

Ha pedig különmentek a lánnyal akkor meg már úgyis mindegy.

Ezonkívül az anyák hasonlítanak a lányukra,nem csoda ha neked is bejön.

2016. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Szanaszét..:D
2016. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem is kamu, ez nyilvánvaló.


Ha mégsem, két dolog lehetséges:

1. szexfüggő, gyakorlatilag nem tud mérlegelni, nem törődik a következményekkel, gátlás és mérlegelés nélkül megmarkolja a lehetőséget, ha beindítja.

2. el akar riasztani a lánytól, így lehetetlen módon viselkedik.


Szerintem jobb, ha tapintatosan, de említed a barátnődnek az esetet, mert ha nem mondod, lehet ez még zsarolás tárgya az anyós részéről, ha bekattan, és a barátnőd okkal akad ki, hogy miért nem beszéltél róla, joga van tudni. Másfelől megronthatja a családi viszonyt akkor is, ha nem lesztek már együtt. Mennyire komoly a kapcsolat?

Érdemes máskor is valami hasonló helyzetet teremteni, de úgy, hogy készüljön videó de legalább hangfelvétel. (A nő szemébe mondod, hogy mész mosogatni, stb. akkor tuti. hogy előbb-utóbb bemegy a csapdába, és kész. Netán rá is kérdezhetsz incselkedve, hogy mi volt a múltkor, és tényleg bejött? Különben simán tagadna, vagy a barátnőd nem hinné el.


De továbbra is azt mondom, hogy kamu.

2016. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha ez igaz én meghúznám aztán kicsit később a lányát is 23f mármint ha a helyedben lennék :D
2016. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
És a nagyi kimarad?
2016. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Scav ***** válasza:
Ha van a barátnődnek húga, arról se feletkezz meg! :D Jó szórakozást :D
2016. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!