Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszút akar állni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akar állni, vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Pár hétig jártam egy sráccal egy éve. Nagyon imponálni akart, chaten intelligensnek, műveltnek és olvasottnak tűnt, minden témához hozzá tudott szólni. Eleinte személyesen is, de amikor hosszabb időt töltöttünk együtt, kezdtem észrevenni, hogy sok dologról fogalma sincs, csak rávágja, hogy "szerintem is", "én se mondhattam volna jobban" vagy "pont így gondolom".

Eleinte nagyra volt, hogy neki mennyi nője volt, de bevallotta, egyikkel sem beszélgetett soha, mert nem is lettek volna rá alkalmasak, a hülyeségeikre meg nem volt kíváncsi.

Meg hogy ő manipulálja a nőket, mindet, és azt gondolják, amit ő akar, hogy gondoljanak. De nálam ez nem működik, ezért nem is érdeklem már (kb egy hét után).

Meguntam, otthagytam. Ekkor megmondta, velem kínszenvedés volt járni, le is fogja mindenkinek tagadni, amugy sincs bennem semmi szép, már nem is tudja, mi vitte rá, hogy kezdjen velem, megy is vissza álmai nőjéhez, akivel korábban járt.

Megszüntettem az elérhetőségeim, mert meg voltam győződve, komolyan gondolja.

Azóta megtudtam, hogy másoknál egy éve keres, hogy hol lehetne engem látni, elérni, bármi.

Azóta mikor megtudta, hol dolgozom, járkál be hozzám bámulni, kérdezgeti, hogy vagyok, úgy néz, mint aki szerelmes (persze nem az), meg akarta fogni a kezem, amikor visszaadtam neki az aprót, és hasonlók.


Fel nem tudom fogni, mit akarhat (azon túl, hogy elérje, hogy foglalkozzak vele, ezen gondolkozzak).

Tudja, hogy van párom. Elvileg neki is van. Mégse hozza be soha a barátnőjét, és nem kezd vele nyilvánosan romantikázni, meg semmi.


Pedig ez lenne a logikus, ha bosszantani akarna, nem?


Tudom, máskor ne az óvodába járjak ismerkedni.


(am diplomás, 23 éves pasiról van szó)


2017. szept. 18. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak idióta.
2017. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti sort tudnám ismételni... Sajna az ilyenek kitartóak. Létezik a távolságtartás. Legközelebb majd okosabb leszel.
2017. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beteg nárcisz.
2017. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!