Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napközben lefoglalom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napközben lefoglalom magam, nem gondolok rá, nem agyalok rajta, de minden éjjel vele álmodok, miért? Mikor múlik ez el? Mikor lépek már túl rajta?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy arra a gondolatra ébredek, hogy mennyire szeretem és mennyire hiányzik... Én ezt nem akarom, nem tudatos, egyszerűen csak erre az érzésre ébredek. Ezellen és az álmaim ellen már tényleg nem tudok mit tenni, pedig mindent megteszek, hogy elfelejtsem.
2017. szept. 18. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miota van ez? Egy darabig tok normalis, a feldolgozasnak a resze.
2017. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb. egy hónapja nem beszéltem vele, azóta vannak az álmok.
2017. szept. 18. 19:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét?
2017. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy hónap még nem elég idő.

Adj magadnak kicsit többet.

2017. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez meg teljesen normalis ennyi ido utan. En evek ota igy vagyok... pedig volt mar masik kapcsolatom is, es megsem tudok megszabadulni tole. Minden este vele almodok.
2017. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Személyenként és szerelmenként változó.

Nem tudom pontosan megmondani, hogy mikor teszed túl rajta, de egy biztos: időt kell hagynod a gyásznak.


21/L

2017. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem mentünk szét, nem is voltunk együtt soha. Nagyon közel álltunk egymáshoz, de ő nem volt belém szerelmes.

Ismerkedem valaki mással, de érzem, hogy ez sose lesz olyan. Lehet, hogy nem is fogom folytatni, nem akarok játszadozni senkivel sem. Nem tudom, hogy valaha fogok-e még így érezni valaki iránt.

2017. szept. 18. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, mert nekem is pont egy hónapja lett vége, és ugyanígy vagyok, hogy nincs kedvem senkit hülyíteni, mert nem hiszem hogy tudnám ugyanúgy szeretni... Meg ráadásul ott van az emberben a remény, amit ilyenkor ép ésszel nem lehet megmagyarázni...
2017. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hónap ugyan ez. Nem is értem :S
2017. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szintén kb egy hónapja ugyanez a szitu


kellenek még hetek, hónapok ahhoz hogy az emléke kicsit kikopjon az ember fejéből, utána már könnyebb lesz, az álmok megszűnnek, és egy nap majd azon kapjuk magunkat hogy jé, már nem is sajog annyira a mellkasunk ahogy tette hónapok óta. csak az idő gyógyítja az ilyen sebeket


23L

2017. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!