Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napközben lefoglalom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napközben lefoglalom magam, nem gondolok rá, nem agyalok rajta, de minden éjjel vele álmodok, miért? Mikor múlik ez el? Mikor lépek már túl rajta?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy arra a gondolatra ébredek, hogy mennyire szeretem és mennyire hiányzik... Én ezt nem akarom, nem tudatos, egyszerűen csak erre az érzésre ébredek. Ezellen és az álmaim ellen már tényleg nem tudok mit tenni, pedig mindent megteszek, hogy elfelejtsem.
2017. szept. 18. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ő tudja, hogy Te így érzel iránta?
2017. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. szept. 23. 06:20
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is szinte mindig álmodom vele kapcsolatban. Köztünk sem volt semmi. Sőt ő nem is tudja,hogy hogyan is érzek iránta.

És ez már így megy jó ideje. Nem tudok továbblépni,nem érdekel senki más.

2017. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!