Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar, ha egy nőnek széles a csípője és ezáltal "nagy" a feneke is?

Figyelt kérdés
170 centiméter vagyok és 63 kg. A melleim kicsik, a hasam lapos, a combjaimmal sincsen túl sok problémám, viszont a csípőm eléggé széles és nyilván ezáltal a fenekem sem éppen mondható kicsinek. Féfiak számotokra mi a tökéletes testalkat, illetve a fent leírtakhoz mit szóltok?
2017. szept. 18. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez bizony baj. Mármint nem a széles csípő és a nagy hátsórész, hanem hogy a többi részed kicsi. :D De biztos, hogy így is jól nézel ki, ezt az alkatot sokan szeretik.
2017. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem férfi vagyok, de ezáltal nagyon jól nézhetsz ki.

Nem tudod, én mit meg nem adnék egy pici szélesebb csípőért. Egyszerűen kicsi a csípőm, ezért már 2 kg fölösleg is borzalmasan el tudja rontani az alakomat.

Neked meg jó, mert a csont alapból ad a testednek valamiféle vázat, formát.


21/L

2017. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
A széles csípő jóóó!
2017. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Leírásból...?

Legalább egy arc nélküli képet csatolhattál volna, mert így aztán mindenki olyan nőt idealizál az agyában amilyet akar.

2017. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem általában taszító a széles csípő. Én például a legtöbb ruhában rettenetesen nézek ki, testre simuló cuccok kizárva. Azt tapasztaltam, hogy a férfiaknak sem tetszik, inkább a nagyobb melleket és a vékonyabb alsótestet preferálják. Persze ha jól nézel ki egyébként, akkor ez nem lehet akkora gond, hogy normális férfinál kizáró ok legyen.
2017. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem eléggé, de csak mert én meg elég vékony vagyok :D Az ilyen nőkről mindig azt gondoltam hogy szexnél neg sem éreznék a cerkámat :(
2017. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csodálatos a nagy popsi és széles csípő kombó. :)
2017. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"nagy kofferba lehet jól pakolni"
2017. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Minden nagy fenekű barátnőm pillanatok alatt elkelt.

Hamarabb, mint a deszkák! :)

2017. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!