Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek egy ilyen kijelentéssel?

Figyelt kérdés

(Előzetes infó: a párom egyetlen egyszer feküdt le nővel érzelmek nélkül, még az egyik exbarátnőjével, egy házibuliban annyira bejöttek egymának, hogy félrevonultak és meg is történt a dolog, utána randizgattak, összejöttek. De egy rossz kapcsolat volt, vége lett.)


Szóval mikor ismerkedtünk, azt mondta hogy ő nem nagyon tud, és nem is akar olyan lenni, aki érzelmek nélkül szexel a nőkkel, neki ez többet jelent mint a kielégülést, ő szeretkezni akar, ha már ilyen intim helyzetbe kerül.


Volt hétvégén egy nem túl kellemes beszélgetésünk, ahol végül is kinyögte, hogy ő az XY ismerősével még érzelmek nélkül is lefeküdne pl, elvégre egyszer már megtette. Én nem értem. Most akkor az az ismerős jobban tetszik neki, mint én? Velem csak akkor feküdt le, mikor már kialakult köztünk a kapcsolat, igaz én nem is nagyon erőltettem, hanem hagytam hogy alakuljon, én sem akartam csak úgy lefeküdni vele érzelmek nélkül. De ez a mondat így valahogy rosszul esett, és nem tudom, hogy mit gondoljak róla.


Azt még hozzá kell tennem, hogy az exe, akit fent említettem, az agyon volt sminkelve, és ezen az ismerősön is van vagy 5 kiló vakolat, és az összes képe retusált. Anno, még mielőtt összejöttünk, volt egy csaj, akit egy kocsmázós este majdnem megcsókolt, de végül nem tette (mert ott volt egy srác akinek bejött a csaj és megsajnálta), az a csaj is ilyen agyonsminkelt lány, de rá azt mondta hogy szépnek szép, de buta mint a föld (ami igaz is, évfolyamtársam volt anno a gimiben). A lényeg az, hogy azok, akikre azonnal "beindult" eddig vagy hogy mondjam, mind ilyen agyonsminkelt nő.

Én viszont nem sminkelek, eléggé béna vagyok hozzá, valamint reggel is inkább pihenek még fél órát, mintsem a tükör előtt ácsorogjak. Mindig azt mondja, hogy nem akarja hogy sokat sminkeljek, max egy nagyon picit, de akkor miért ezek az agyonsminkelt macák jönnek be neki ennyire? Oké, velem van, nem az XY ismerőssel, de azzal már legalább 3 éve nem is beszélt, nem is látta, mégis képes volt így felhozni. Tényleg elgondolkodtam, hogy akkor én nem vagyok különleges számára? Én csak egy vagyok a sok nő közül, én nem tetszem neki annyira (külsőre) mint az az ismerős?



Tudom, eléggé túlkombinálom, sajnos önbizalomhiányos vagyok, amin igyekszem változtatni, ezért kérlek titeket, csak normálisan válaszoljatok, hogy mit gondoltok, van-e ennek jelentősége, vagy csak én érzem így, mert nem jó az önértékelésem?!



2017. szept. 19. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Fordítva.

Az ilyen agyonsminkelt guminő az, akit egyszer addig bazsna szárazon, amíg sikítani kezd. Aztán mehet a piscába. De kapcsolat vagy szerelem nem lenne belőle.


Teljesen feleslegesen pörögsz ilyenen. Hiába mondja a legtöbb pasi, hogy ez a típus nem jön be neki. Ettől még a nemi ösztön beindul a szextárgyra.

2017. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van meg no ezen a foldon, aki elhiszi ezt a dumat? :D Barmelyik agyonvakolt rinyat addig kurna, amig mozognak, ezen ne kombinalj :D.
2017. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj: a kapcsolat egészét nézd. Jól érzed magad benne? Ha igen, bíznod kell magadban és a párodban is, mert így mérgezed a helyzetet. A negatív kicsiny "maszatokkal" ne foglalkozz, eltűnnek, ahogy jöttek. A kapcsolatra koncentrálj.
2017. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Én már ott elakadtam, hogy kinyögte, hogy XY ismerősével lefeküdne semmi perc alatt érzelmek nélkül!

Kapcsolatban vagytok? Lehet én vagyok a hülye, de ha nekem ilyet benyögne, hogy lefeküdne xy-nal akárhogy... Nyilván nem vakok a pasik pláne, de nálam nem fér bele, hogy az arcomba vágja, hogy kit húzna meg. Mégha elméletről van is szó, szemét kikaparnám és már nem is tudnák úgy ránézni...

De túl ezen, szép vagy szép vagy natúran, de mégszebb ha kihívóan. Akarmit mondanak, szeretik a pasik, ha a nő egy kihívó, otthon meg nagyon.

De azt a beszólást... Hát olyat nem mond az ember a másiknak még ha gondolja is magában, bár azt sem tartom olyan szép dolognak, hogy gondolatban minden második embert felpróbálna kb, mert ki néz valahogy.

2017. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De ha tényleg bejön neki, miért mondja hogy ne sminkeljek jobban?


Illetve azt sem értem, hogy tök jó ismerősnek tarta a csajt, mármint akit XY-nal jelöltem, régen többet is beszéltek, stb. De mikor elkezdtünk ismerkedni, de még nem volt semmi közöttünk, akkor is egy programnál ott volt a csaj. Kicsit beszélt vele, de ennyi. Akkor is ráhajthatott volna, de nem tette, 10-15 percet beszéltek, aztán kb az egész estét velem töltötte, pedig akkor tényleg nem volt még semmi köztünk, csak az a semleges ismerkedés, pláne hogy a legelső találkozásnál unszimpatikusnak gondolt és úgy volt hogy csak barátkozunk, de végül nagyon vonzódtunk egymáshoz, kialakultak az érzelmek, stb...

A lényeg: ha annyira bejön a csaj neki, akivel jóban is volt, értelmesnek tart, akkor miért nem hajtott rá? És ez 100%, hogy nem próbálkozott be nála.

2017. szept. 19. 09:12
 6/12 A kérdező kommentje:

De úgy feküdne le érzelmek nélkül, ha szingli lenne!! Nem mellettem, eszébe sem jut, mert őt már csalták meg és tudja hogy mennyire fáj, nem, nem így!


Nyilván azért nem várom el, hogy vak legyen, tisztában vagyok vele, hogy vannak nálam szebb nők, és hogy tetszik neki más is külsőre azért, és én is megnézek néha más pasikat.


De amúgy mi az, hogy kihívó? Mert ezek a lányok nem úgy néznek ki, hogy csábos tekintet és kihívó pillantások, hanem tényleg az a sok alapozó, tökéletesen sima bőr, mint egy baba. Szerintem van különbség aközött, hogy valaki kicsit kihívóan sminkel, meg aközött, hogy 5 kiló sminket felken magára.

2017. szept. 19. 09:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a 4-es válaszolóval. Lehet,hogy csak elméleti a megfogalmazás;de bántó,hogy ezt így simán kimondja.
2017. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyilván bántó, ha nem lenne az, nem írtam volna ki a kérdést. De mint írtam, egy nem túl kellemes beszélgetés közben történt ez a kijelentés, ő is eléggé zaklatott volt.

2,5 év alatt még sose volt hogy ilyet mondott volna, gondolom az indulatok hozták ki belőle.

2017. szept. 19. 10:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy elég agyalós nő vagyok, de tőled még én is sikítva menekülnék. Levarrná, mert jó nő. Veled meg párkapcsolatban él, mert szeret 5 kiló vakolat nélkül is. Nincs ezen mit gondolkodni tovább.
2017. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyire irritálóak az ilyen nők, aki minden más nőt leszaroz, csak mert sminkelnek...
2017. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!