Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ezen múlna, hpgy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ezen múlna, hpgy mit gondolunk magunkról?

Figyelt kérdés

Nos, olyan érdekes dolog történt,hpgy meg akarom osztani.

Kb 2 éve nagyon belezúgtam a legjobb barátomba. Eleve úgy indult a dolog, hogy neten ismertük meg egymást, akkor még többet alartunk,aztán a találkozás utám csak barátság maradt a dologból.

Nem értettem,mert ugyanúgy leresett,ragaszkodott hozzám,szóval nem lerázás volt,hanem egyszerűen nem akart többet.

Én nagyon belezúgtam,meg is beszéltük ezt,de akkor is csak barátság szinten akarta művelni a dolgokat.

Nagyon kis önbizalomhiányos voltam anno,úgy gondoltam csúnya vagyok, az egyetemen ém vagyok a legbénább, hiába voltam majdnem mindenből 5-ös. Szóval egy lúzernek tartottam magam.

Aztán siker sikert ért. Lediplomáztam és egy nagyon jó állásom lett. Közben a sráccal folyamatosan tartottuk a kapcsolatoz, teázgattunk, állandóan bíztatott. Nem értettem,miért nem pattint le egyszerűen,ha már friendzone-olva vagyok.

Aztán 2 év után csoda történt.

2 hete egyszer sak azt mondta büszke rám és nagyon szeret és szeretné,ha mi együtt folytatnánk.

Gondolhatjátok mennyire boldog voltam,mert azóta se sikerült továbblépni.

Azt mondta(ez a lenyeg), hogy anno nem azért nem akart semmit,lert nem szerette volna,hanem azért,mert egyszerűen sugárzott belőlem,hpgy nem vagyok kibékülve önmagammal. Hogy hülyének és csúnyának gondoltam magam és ez látszptt rajtam.

És mondott egy jót ,ami a lényege ennek az egésznek: azt mondta, a szépség azon múlik,mennyire vagy kibékülve magaddal és hogy ennek semmi köze a külsőhöz.

Hogy egy kevésbé dekoratív ember lehet sokkal szebb,mint egy nagyon jó idomokkal megáldott,csak ki kell bélülni önmagával.

Szóval ennyi:)

24N



2017. szept. 20. 06:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy látom nem érted a lényeget...:)
2017. szept. 20. 10:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy ha az önbizalom hatalma abszolút lenne, akkor a legrondább embereknek is sikere lenne, és független lenne a kinézettől. És az önbizalomhiányos szépségkirálynők meg nem kellenének senkinek.


Meg ez attól is függ, hogy ki választ. Hogy az illető ilyen "mire fel" ember, hogy csak külsőre lehet büszkének lenni, vagy olyan, aki maga is sérült és vonzza a másik önbizalomhiánya.

2017. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a kétkedőkre, kérdező. Ilyenek mindig voltak, és lesznek is.

Az eseted ékes példája annak, amit mindig is mondok, hogy mára (gyaníthatóan az ezotéria terjedésének betudhatóan) mennyire elferdül a pozitív gondolkodás mibenléte. Mára úgy tartják, hogy gondolkozz pozitívan, hogy sikerüljenek a dolgaid. Frászt! Előbb sikerülnie kell a dolgaidnak, hogy pozitívan tudj gondolkodni. Ehhez viszont meg kell emelni az ülepedet, és letenni valamit az asztalra, mint ahogy te is tetted. Amikor elérünk valamit, az boldogsággal tölt el. Minél nehezebb, küzdelmesebb volt az út a célig, a boldogság is annál nagyobb. És minél nagyobb a boldogság, annál vonzóbbá tesz az embert. (Nem véletlen, hogy a boldog párkapcsolatban élő személy is úgy vonzza a potenciális jelölteket, mint valami mágnes.) Erre mondják, hogy az élet ad, amikor amúgy is van. Hogy a macska is a dombra szarik.

Ezt kellene belátni mindenkinek, és nem másik embert, istent, sorsot hibáztatni.

Szóval a válasz: részben igen! Noha nem minden, de NAGYON SOK múlik azon, hogy mit gondolunk magunkról.

2017. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!