Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság van még olyan átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság van még olyan átlagos nő, aki nem a pénzre megy ha kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Lassan már az átlagos nők is átesnek a ló túloldalára, szóba sem állnak velem ha nincs kocsim, nincs házam, nincs rajtam minimum 150 ezerért ruha!

Nőkről van szó, nem tinikről.


2017. szept. 20. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes, erről általában azok a pasik panaszkodnak, akiknek nincs pénzük.

Egyébként hogy válaszoljak is: van olyan nő, aki nem akar 150e-s ruhát. De azok is elvárják, hogy a férfi legalább saját magát el tudja tartani.

2017. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Az értelem megint hasít.
2017. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Én komolyan nem tudom, hogy hol ismerkedtek, és milyen nőkkel, de egy ideje, mióta egyedül vagyok, randiztam pár nővel, de ezzel a gold digger típussal valahogy sosem futok össze.
2017. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én azt a problémát csak ezen az oldalon látom, esküszöm nem értem, min sírtok itt és állítotok ilyen valótlanokat. Mégis hol iskerkedtek ti, hogy ilyenekkel találkoztok?
2017. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Nincs.... kezdj el dolgozni, költözz ki a mamahotelből.
2017. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
150 ezer már soknak számít? Pl télen... Egy normális kabát minimum 30 ezer, egy normális cipő minimum 20 ezer, egy jobb pulóver 15 ezer, egy póló 5000, alsónadrág 5000, zokni 3000, egy gagyibb óra szintén 30 ezer, legyen még egy táska 20 ezer, ez nem lett 150 ezer, de ez kb az átlagos, már vállalhatónak nevezhető középkategória. Egy picivel vesz valaki mindenből drágábbat az még mindig nem csúcskategóriás drága holmikban jár.
2017. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Volt egyetemista barátnőm, mellette gyakorlatilag a teljes kapcsolatot én finanszíroztam, mert nem volt saját keresete

(a minimális ösztöndíj, meg valamennyi diákmeló, hideg vízre sem volt elég)


Még így is töredékét fizettem ki annak, amiről itt a GYK-s legendák szólnak, hogy mibe kerül egy barátnő (és még így is próbált a lehetőségeihez mérten közösen fizetni dolgokat, pl meghívott egy kávéra, vagy valami egyéb apróságra, hogy ne tűnjön úgy, hogy mindent én állok).

2017. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg minimálbért kerestem én is azt hittem, hogy csak annak lehet kapcsolata aki jól keres és látszik is rajta. Nos, nettó fél milliós fizetésem mellett továbbra sem vagyok vonzó a nők számára. Mondjuk nem is költök a megjelenésemre semmit, ugyan azokban a cuccokban járok mint régen. Mondjuk vettem egy iPhone 5-öst, de ez sem hozta meg az áttörést. XD Csak viccelek. Mondjuk egyszer rám talált egy csaj, tudta mivel foglalkozom és azt is, hogy jól keresek. Jól nézett ki amúgy, de nem az én esetem. Tipikusan olyan csávót keresett akit majd lehúzhat egy kis szexért cserébe. Hát nekem ez nem jön be, így ment a kukába. Akik azt hiszik, hogy a pénz miatt nincs barátnőjük azoknak üzenem, hogy a negatív kisugárzás és az önbizalomhiány miatt nincs, ahogy nekem is ezek miatt nincs.
2017. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Férjem unokatestvére a válás után hazaköltözött a szüleihez, és még így is talált magának nőt.
2017. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak,kapcsolatban.
2017. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!