Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek, hogy olyan személyiségű nőbe/férfiba szerettetek bele, amilyenbe sose gondoltátok, hogy bele fogtok?

Figyelt kérdés
Várom a történeteket. :)
2017. szept. 20. 22:47
 1/7 A legrosszabb ***** válasza:
Amikor a második exbarátnőmmel ismerkedni kezdtem, akkoriban inkább a vékonyabb testű lányokat részesítettem előnyben, mármint nagyon általánosítva az utcán is a gebék után fordultam meg nagyobb eséllyel, a kicsit húsosabb nőkön simán átnéztem. Aztán jött őkelme és borított mindent a jól megtermett hátsójával, vastag combjaival, hurkás derekával. Olyan volt a maga kis 160 centijével, mint egy kis gömböc és imádtam. Nem az alakja miatt szakítottam vele később.
2017. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a mostani barátom.

Előtte mindig a "csibészek" után mentem, akikkel berúgtunk hétvégente aztán egész nap az ágyban döglöttünk, veszekedtünk, bandákban játszottak, smároltak velem színpadon, hasonlók. Szóval a "pörgős" fiúk.

A mostani barátommal teljesen más volt, nem volt ilyen titkolózós érzelem-rejtegetés aztán hatalmas kiborulások. Nem szerettem bele egyből, mikor találkoztunk éppen nagy koppanás után szedegettem össze magam. Aztán elhívott egy kávéra, ahol 3 órát beszélgettünk. Még aznap este egy pohár borra is, ahol nem is tudom meddig beszélgettünk, de végigsétáltuk az egész várost. Direkt kirúzsoztam magam, hogy véletlenül se csókoljon meg, de megcsókolt. Aztán kb. 2 hétig ez ment, hosszú hosszú beszélgetések egy csókkal a végén, aztán mikor végül felmentünk hozzá, akkor tényleg tudtam, hogy most "hazajöttem". Nem a húdejó szex miatt (ami a mai napig az), hanem az illata, a teste közelsége annyira eltölt mindennel, ami hiányzott az életmől, hogy leírhatatlan.

Persze így több év távlatból visszanézve más, de sokkal pedánsabb, "rendesebb életet él", mint akikhez azelőtt közöm volt.

Tanulunk egymástól, ő lazult, én meg összekaptam magam.

20L

2017. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. A mostani párom tipikusan az a nagyhangú, a buli legnagyobb arca típus, akiről azt gondolod kinézetre nem sok jóra számíthatsz. Olyan értelemben,hogy ő sem egy jófiúnak néz ki, olyan mint egy bűnöző, pedig nekem ezek a típusok egyáltalán nem jöttek be. Erre itt ez a hangos, önbizalommal teli, nem túl sármos "rosszfiú", aki olyan romantikus, intelligens, őszinte, szeretni tudó férfi, hogy teljesen levett a lábamról.
2017. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többnyire a visszahúzódó, csendesebb, kevésbé sminkelt lányok vonzanak, most viszont olyanba szerettem, amilyenek eddig többnyire taszítottak, vagy legalábbis csak testileg vonzottak. A csaj az a nagyszájú nagydumás, humorizáló, aki gyönyörű arcra, de elég sok smink van rajta mindig, az a fajta, akire azt hinnéd, hogy a BMW-s gazdag csávókra hajt, nagyon jó vékony sportos alakja van, hosszú barna haj.... na szóval az a tipik fa 3,14 csa kinézet, de közben nagyon értelmes szerethető, okos lány
2017. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külsővel kapcsolatosan volt, belsővel kapcsolatosan nem nagyon (egy jó ideje már pontosan tudom, mit keresek és mitől futok ki a világból). Max. olyan volt, hogy tinikoromban volt egy ideál/álomképem, ami olyan "izgibb" volt, de később rájöttem, hogy nem is arra van szükségem és jobban átláttam, mi az, amit tényleg keresek.
2017. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen! Haverom is én is szinglik voltunk jártunk bulizni, minden bulin ugyanazzal a lánnyal rosszalkodtam...mi 2-3 hetente jártunk ő minden héten, ha én nem mentem volt más pasija.

Szóval beleszerettem a disco,legkikapósabb lányába!

2017. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mea culpa de sokáig nem sokba néztem az egyedülálló 20on éves anyukákat, aztán egyszer csak beleszerettem egybe!
2017. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!