Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz Vs. Rendes pasi- az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz Vs. Rendes pasi- az örök kérdés?

Figyelt kérdés

A Gonosszal való szex mindig motiválóbb a Rendessel

való szexnél. A Rendessel nem szexre vágysz, hanem beszélgetésre, törődő kézfogásra, nyugtatásra.

A Rendes megbízható, kedves, kiszámítható.


A Gonosz felkavar, bizonytalan, kétes. Belebetegszel, hogy mikor jön, hogy jön-e még egyáltalán, hogy


feloldozzon. Szeme gonosz, arca sokat megélt, mégis izgatólag hat az érzékeidre. Ebben akarsz megfulladni


örökre. Nevetése luciferi, megjelenése gyanút kelt, humora rosszindulatú, mások vesztét akaró.

Világa énközpontú, modora lekezelő, bántó. Esze, mint a tenger, agyában a hatalom.

Észjárása hidegrázó, módszerei könyörtelenek.


A Gonosz bárkit, bármikor megszerez. Egy hipnotizőr, ellene szól minden ésszerű érv.

A Rendes polgári foglalkozású, megnyerő külsejű, rendezett körülmények között élő, tisztességes szándékú.

Mégis a Gonoszra vágysz, bár undorító és megveted magad.


Testileg függőségben tart. És nem csak testileg, a vele való együttlét mélyrehatóan intellektuális és érzelmi.

Arra gondolsz, tovább lehet lépni, vissza a Rendeshez, mégis vonz folyton és visszavonhatatlanul a Gonosz.

A pillanatnyi vonzásból állandósuló és erősödő késztetés lesz. A Gonosszal a szex a lelkedig hatol.

A Gonosszal egész éjszakás egyetlen aktus. A Gonosz mindenkinél kímélőbb és mindenkinél kínzóbb, hideg és


meleg, fájó és életet pótló, jó és rossz.


Nem is vagy magadnál, de az ő hangját hallod, kérdezel, és beszélsz legbelső dolgaidról. Az egyetlen, akinél


megszűnik létezni az agyad.Rabszolgává válsz, aki képes bármit megtenni.

Nem hagyományosan szereted, hanem megszállottan, érzékektől vezérelve, a gyilkolás határán.

Leszarja a világot, nincs törvénye, istene, főnöke.


Tudod, hogy minden együttlét közelebb visz egy lépéssel a halálhoz, a szex gyilkosság,

megölöd magad a másik emberben, testében, lelkében.

Te is gonosszá válsz, megtisztulnál, bosszút állnál rajta, mert beszennyezett, magadon, mert hagytad magad,

a világon, mely karjába taszított.


Az együttlétben fájdalom van, magány kiszolgáltatottság, ragaszkodás, halál, feltámadás.

Szeretet, ami abnormális, értelem, valami egészen egyedileg izgató, humor, játék. És keserűség.

Elmegy, nem hív, várod, kedvesen biztat, nem enged elszakadni.


De a Rendes nem tudja kárpótolni azt az őrült szenvedélyt, amit a Gonoszt adni tud...


2017. júl. 31. 14:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Naiv buta nőknek kell gonosz pasi.
2017. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

1.: hol a kérdés, én egy nyálas ömlengést olvastam


2.: sosem kellett a rosszfiú, én komoly kapcsolatot keresek

2017. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
A barátomban mindkét oldal meg van, úgyhogy nem kellett választanom. :)
2017. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Mi ez, valami elcseszett szabadvers? Tini lány vagy?


Egyébként meg összekevered a kategóriákat. "gonosz vs. rendes" ellentétről beszélsz, de valójában "érdekes vs. unalmas" viszonylatról van szó. Egy rendes, tisztességes férfi is lehet izgalmas, akár hiszed, akár nem - én pl. mindig is monogám voltam, odafigyeltem a barátnőimre, sosem csaltam meg őket, igyekeztem tisztességes lenni - ugyanakkor simán előfordult, hogy részegen vodkát nyaltam a köldökükből, vagy a tömött metrón a fülükhöz hajoltam, hogy közöljem, legszívesebben most azonnal lehúznám arról a feszes kis s..gükről a bugyit. És tudod, tetszett nekik egy-egy ilyen spontán megmozdulás. Pedig "rendes" voltam.


Az ellenpélda pedig: Hitlernél nagyobb gonoszt nem lehet elképzelni, de nem hiszem, hogy nők millióinak nedvesedre rá a bugyija...

2017. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Csak a kérdést olvastam!

DE Határozottam Rendes! :) Én sem vagyok gonosz! "Csak fura."

2017. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

A "gonosz" egyéjszakásnak jó, habár az itt leírtak alapján inkább pszichopatának hangzik. Szóval a fura leírásod helyett, én a gonosz bad boyt inkább olyannak tartom akivel megéri egy szexkapcsolat/egyéjszakás, mert nagyon jó az ágyban, tudja mivel csavarja el a csaj eszét, de értelmes nő nem hiszi hogy majd miatta rendes srác lesz. Csak szimplán szex és vége, ilyenre jó.

Kapcsolatra meg rendes srác kell, akire lehet alapozni egy párkapcsolatot. A rendes pasi is lehet szenvedélyes aki iránt meg lehet őrülni. De egy működő kapcsolatot biztos nem hagynék el egy "gonosz" pasiért. Attól még hogy rendes pasi nem következik, hogy béna is az ágyban. Ha meg jó a kapcsolat a rendessel, jo a szex is vmi agyhalott kezd csak el a gonosz után futni, főleg akinek gonosz a szeme, rosszindulatú, öntörvényű meg amiket leírtál.

2017. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a maszlagot vagy valami frusztrált fiúcska írta, vagy egy ostoba tiniszinten rekedt kiscsaj.
2017. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
lol
2017. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Biztos kifizetődő dugásra alapozni a kapcsolatot. 😂
2017. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Hallod ember te nem vagy normális

Keress fel egy szakembert. Komolyan.

2017. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!