Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vöröshajú férfiak örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vöröshajú férfiak örök magányra számítsanak?

Figyelt kérdés

(A kérdés direkt így van megfogalmazva, nem vegyétek komolyan) :)

Szóval van olyan nő akinek tud tetszeni egy vörös hajú férfi? Tudom ott van Halott Pénz, de ő sikeres, ezért tetszik annyi nőnek. Tegyük fel van egy átlagos vöröshajú férfi, akinek mondjuk megnyerő a személyisége, és arca is jól néz ki. Személy szerint nektek bejövős lehetne egy ilyen férfi? (Nem önhirdetni akarok, csak kíváncsi vagyok, a nők mekkora részének nem jön be ha valaki vöröshajú)



2017. aug. 9. 20:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon ritka lehet, ha valakinek kifejezetten nem jönnek be a vörösek. Én kopaszodom, és rövidre nyírtam, de még így sem panaszkodom.
2017. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy aranyvérű Weasley vagy, akkor ja:o
2017. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Vagy sárvérű milliomos.
2017. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%

Tekintve, hogy egy párnak csak akkor születhet vörös hajú gyereke, ha mindketten a génjeikben hordozzák az erre való hajlamot.


Vagyis, ha örök magány lenne a részük, akkor már rég kihalt volna a vös hajszín.

2017. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem igazán tetszik a vörös haj. Legalábbis az ilyen Bereczki Zoltán vagy Rupert Grint-féle természetes szőkésvörös nem.
2017. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy 4:1 eddig?
2017. aug. 9. 21:01
 7/41 anonim ***** válasza:
80%
5:1, nekem sincs bajom velük. Van vörös hajú pasi aki tetszik, van akivel nem kezdenék, de nem a hajuk miatt. Szóval nem előny/kizáró ok.
2017. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb Weasley ivadék!! :D Viccet félretéve..én találkoztam vörös hajú férfival, aki ennek ellenére olyan sármos volt, hogy mikor megláttam nem tudtam levenni róla a szemem..nem ettől függ, hogy tetszel-e vagy nem.
2017. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Mirű beszész? Nem a színek dominálnak.
2017. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. aug. 9. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!