Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos és a szép nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos és a szép nő között az egyetlen különbség a pénz?

Figyelt kérdés

Amit magára tud költeni.

Ugyanis ha egy átlagos adottságokkal rendelkező nőnek van pénze sminkre, fodrászra, kozmetikusra, drága ruhákra, kiegészítőkre, kondibérletre, egészséges étkezésre, személyi edzőre, esetleg akár plasztikai sebészre is, sokkal könnyebben lesz szép.

Nem mellékes továbbá az a kiegyensúlyozottság és önmagával való elégedettség, amit egy stabil anyagi háttér adhat, főleg, ha nem kell érte hatkor kelni és nyolc órában dolgozni.


Ezzel szemben egy szegény lány csak abból gazdálkodik, amije genetikailag adott, és hiába van mondjuk jó ízlése, ügyes keze (saját maga vágja a haját, alakítja a ruháit pl), tornázik otthon, eljár futni, és hasonlók, nem lesz soha olyan önbizalomteli és kiegyensúlyozott, mert ott lebeg a feje felett a létbizonytalanság.


Véleményekre, ellenérvekre, egyaránt kíáncsi vagyok.


2017. szept. 21. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Attól, hogy valaki sminkel vagy ad magára még lehet bűnronda. Ahogy az is lehet gyönyörű akin soha egy csepp smink nem volt. A szépséget nem ebben mérjük. A kérdés értelmetlen.
2017. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Két átlagos adottságú nőt írtam direkt, az átlag alatti és feletti genetikájú egyéneket most ne keverjük ide, nem ők alkotják a többséget
2017. szept. 21. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... Én ezt megfigyeltem, hogy így van, hiába jön a sok pali, azzal, hogy a csajnak pénzes pasi kell. Ugyan úgy egy átlagos munkás szép lányon hamarabb keresztül néznek, mint az első kategórián.
2017. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a pénzen múlik mennyire erőlteti meg magát az ember (smink kiegészítők stb) de tény hogy sok embert ez (is) akadályoz abban hogy kiteljesedjen.

Én ha milliomos lennék se sminkelnék vagy plasztikáztatnék járnék kéthetente kozmetikushoz meg fodrászhoz meg körmös szoli stb. De nekem ezek a dolgok eleve nem vonzóak. Ha túl sok pénzem lenne könyvekre meg nyaralásra költeném. Szóval nem csak pénz de egyéniség függő is.

2017. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A volt baratnom sosem sminkelt (nem telt neki ra, apu nem volt anyu meg nem tudott venni) csak neha azzal amit tolem kapott, nem voltak markas meno szexis ruhai sem tul sok, szoliba sem jart se kozmetikushoz es fodraszhoz is csak nagyritkan. Viszont allitom 100bol 90 lanyt uberelt kulsore sminkelhettek azok akarmennyit. Termeszetes szepseg szep/kislanyos arcvonasokkal, szerencses genetikaval. Meg most sem leptem tul rajta egyebkent teljesen, de ez nem ide tartozik :D


Ellenben ismerek olyat akin a vilag legdragabb plasztikai sebesz brigadja sem segithetne sot olyan szep sosem lehetne mint pl az exem. De nem csak o ilyen termeszetesen sok szep lany van meg. Attol, hogy Kylie Jenner "szép" lett mert feltoltette az ajkait a melleit a feneket, leszivatta a tokajat a hasat, faragtak vagy kipotoltak az arccsontjat es minden nap 300 kilo vakolatot ken fel magara attol meg nem lesz igaz amit a kerdesben irtal. Ez illuzio, es sosem versenyezhet az igazi szepseggel. Arrol nem is beszelve, hogy aki ennyit kolt magara az milyen ember lehet jellemileg. Es pont az ilyenek a legbizonytalanabbak es sosem lesz egeszseges onbizalmuk ezt nagyon rosszul latod. A penz nem ad onbizalmat. Ahogy a komplexusok kielese sem, ismerek en is olyan palit aki 120 kg-s kigyurt allat lett aztan meg mindig fel es nem mer verekedni egy nala kisebb sraccal sem, hiaba gyurta ki magat meg jatsza a kemenyet. Ez nem igazi onbizalom. Hulyeseg amiket irsz.

2017. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na most aki kicsit otthon van a szépségápolásban, az tudja, hogy ruhák és smink terén is vannak baromi olcsó, mégis nagyon jó termékek. Manapság elég megnézni akár a krémmánia oldalát, vagy egy-két youtube videót, hogy ezeket a termékeket megismerjük. Sokszor nincs érdembeli különbség egy 1500 és egy 10ezer forintos alapozó között például. Illetve ízlésesen, a saját stílusunknak megfelelően, csinosan fel lehet öltözni a túrkálóból is. Például manapság néhány "luxus" ruhamárka olyan szinten undorító ruhákat gyárt, hogy aki azt hordja azzal valami baj van. Szóval ha valaki adni akar magára, ahhoz manapság már nem kell gazdagnak lenni egyáltalán.
2017. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szep, de ha az agyonsminkelt, tipikus insta ribikre gondoksz, akkor igen.
2017. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem idő kérdése főleg, saját magamon tapasztalva.

Ha kicsit több időm van, pl. reggel 1 egész órát tudok készülődni, ápolom a bőrömet, edzek, sokkal frissebb, energikusabb, feszesebb vagyok, mint így, diplomaévben, mikor kontaktlencsét is csak nagy ritkán teszek be.

Változnak az emberek prioritásai, és ez rendben van.

2017. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Félig-meddig. Ha nekem lenne sok pénzem, nem kellene annyit dolgoznom, és lenne időm elmenni mindennap edzőterembe. Tehát idő ÉS pénz. Talán. Sztároknál sem értem soha, hogy Jennifer Aniston is csak vigyorog, hogy igen, qrva szép vagyok, de azt nem mondja, hogy az a munkája, hogy állandóan toppon legyen, különben nem dolgozik.


Azt meg nem értem, már megint miért kell szembe állítani két dolgot. Én könyveket is vennék, és kitisztíttatnám a fejemet gyakrabban. Fú, csodabogár vagyok.


Plasztikát nem akarok. Nekem néhány plasztik emberről nem az az első dolog, ami eszembe jut, hogy mekkora önbizalmuk van és mennyire kiegyensúlyozottak.

2017. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a könyves hozzászólás nekem szólt. Nem terveztem szembeállítani a kettőt( sőt nem is tettem) Csupán leírtam én mire költeném a pénzem ha lenne. Írhattam volna ezer más dolgot is de új helyeket megismerni és olvasni szeretek.
2017. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!