Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy míg néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg néhány férfi beéri egy "átlagosabb" lánnyal is, addig a lányok a fullos pasikra hajtanak csak?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer sem láttam még sehol se nőt "csöves" kinézetű pasival, de fordítva már előfordult olyan is, azaz férfit láttam "igénytelenebb" nővel, miért van ez?

2013. márc. 13. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Hát én nap mint nap látok fullos csajokat, ocsmány csávókkal. T.T
2013. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
A férfiak is a fullos lányokra hajtanak. De nagy szükség esetén szexelnek átlagosabbal.
2013. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

"A férfiak is a fullos lányokra hajtanak. De nagy szükség esetén szexelnek átlagosabbal."


Igen, pont erre gondolok, hogy lányoknál miért nincs ilyen nagy szükség?

2013. márc. 13. 17:03
 4/24 Baccardi01 ***** válasza:
87%
Ez oda-vissza játszik...
2013. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Azért nincs ilyen szükségük, mert egy jó nő dughat jó pasival, akinek meg már szüksége lenne rá, az nem olyan fajta hogy lefeküdjön bárkivel.
2013. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Lássuk be, a férfiak nehezebben bírják szex nélkül, így vannak tervezve gyárilag. És akkor hamarabb is adják be a derekukat.
2013. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

bírom amikor a pasik állapítják meg másik férfiról, hogy jóképű, miközben sokszor tévednek. :D

én nőként sokszor látok szép lányokat, de aztán kiderül, hogy a pasik szerint csak egy átlag vagy ronda. (kb fordítva is igaz)

nekem pl most bejön egy srác, akire azt mondták a csoporttársaim, hogy ronda, szóval..

egyébként meg, ha egy férfi beéri egy átlagosabb lánnyal, akkor lehet hogy más az ízlése vagy a belsőt nézi, na meg azért mert a legtöbb lány kibírja szex nélkül jó ideig.

2013. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy jó csaj könnyebben akaszt le magának jó csávót mint fordítva.
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

A fullos alatt a drogterjesztésből és k*rvafuttatásból élő narancsszín pojácákra gondolsz, akik zabálják a kokszot, de besz*rnak ha fel kel emelni 30 kg-nyi súlyt, v.mint felsőkategóriás autóval járnak, de akkora gyökerek, hogy még kereket sem tudnak cserélni?


Mert ezek nem hogy nem fullosak, de még csak férfiak és emberek sem.

2013. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én láttam már jó csajokat alacsony, nagyfülő parasztokkal. És nem, nem voltak milliomosok.
2013. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!