Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ekkora különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora különbség a barátnőim és köztem a kapcsolatainkban? Vagy szerencsés vagyok, és ők átlagosak, vagy átlagos vagyok, míg ők szerencsétlenek?

Figyelt kérdés

A barátom aranyos.

Az előnytelen vonásaimat nem veti meg, inkább viccesnek találja. Persze valamit ő se kedvel bennem, de azzal meg megbocsájtó, túl teszi magát, finoman próbál leszoktatni.

Folyton mindenben segít, bármiben számíthatok rá. Mindenét megosztja velem.

Elsősorban velem szervez programokat. Idegen programokra mindig elhív, bármilyen eseményre magával visz, ha menni akarok.

Iszonyatosan kedves velem.

Az ágyban az elsődleges az én kielégülésem.

Van, hogyha hajnalban végzek, hogy bejön értem és elvisz haza, vagy magához.

Maximálisan elégedett a testemmel. Mondjuk nincs is rajtam kényes terület.

Mindennel támogató.


Röviden ennyi. És ha ezeket lelki értékeknek vesszük, leszögezem, a szellemi és a fizikai értékei pont ugyan ennyire magasan vannak.


Olyan jó vele járni.


A barátnőimnek állandóan súlyos gondjaik vannak a pasijaikkal, mert A: leszarós, nemtörődöm a barátnőmmel, semmilyen kompromisszumra nem hajlandó, elvakult muzulmán (de emellett ritka okos, és a barátnőm ízlésének külsőre ő a tökély, a vallást pedig nem erőlteti a barátnőmre) B: linkeskedik, nem házias, gyerekes, nem túl művelt (de emellett a barátnőm ízlésének külsőre ő a tökély, szociális)

Mindkét barátnőmmel már szakított a barátja, de újra összejöttek, és mindkét párkapcsolatban folyton nagy veszekedések vannak. Mindkét kapcsolat 4 éves, ha az első összejövetelt számítjuk, nem a szakítás utáni másodikat.


Az én barátom házias, nem link, hajlandó kompromisszumra, nem gyerekes, művelt és jól bánik velem. Érzékelteti hogy érdeklem, szeret, amit pl. A sosem tesz meg, csak az ellenkezőjét.

Azt hiszem, nem bírnám ki egyikük barátja mellett sem, ha ezeket a hibáikat nézem.


2016. júl. 30. 00:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Köszönjük, Emese. Mi is a kérdés?
2016. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olvasd el, drága, nem másolom be.
2016. júl. 30. 01:02
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem te jól választottál, nem alkudtál meg. A barátnőid pedig nem túl intelligens emberek, mert megalkuvók. Választani tudni kell, és az tud, akinek van sütnivalója odabent, szóval azt mondanám, a ritkábbik fajta értelmes nőkhöz tartozhatsz. Hasonló a hasonlót vonzza be.
2016. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Kellemes lehet egy rabszolga-lelkületű figurával járni. Bármit megtehtsz ő meg csak szolgálja a "királyőjét".
2016. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4. Ilyesmiről szó sincs.

Kezdjűk azzal, hogy nem tehetek meg bármit, és nincs is kedvem olyasmit tenni, ami kiveri nála a biztosítékot, mert normális vagyok.

Folytassuk ott, hogy semmiféle rabszolga lelkület nincs benne.

Befejezésül, savanyú a szőlő, ezért belemagyarázol rossz dolgokat az írottakba, nemdebár.

2016. júl. 30. 01:59
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

#5


kérdésdben csak azt részltzed, hogx ő miket ad, de hogy Te arról szó sem esik...

2016. júl. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
#6, talán mert a kérdés a pasikról szólt.
2016. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A leírás alapján a barátnőid idióta, felszínes nők, akik egy tökéletes külsőtől mindent elfelejtenek.
2016. júl. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Es ti miota vagytok egyutt?
2016. júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mi másfél éve. Akkor ismerkedtünk meg, egyből levelezni, majd randizni kezdtünk.


Nem kapcsolódik a kérdéshez, én milyen vagyok. Barátnőimet sem jellemeztem.

2016. júl. 30. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!