Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyen helyzetben mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen helyzetben mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Párom azt vallja, hogy szerinte abba semmi nincs ha nőkkel beszélget,a semmiről, vagy ha épp hülyéskednek, de ezt facebookon érti, tehát, hogy irkálnak.


Most nem rég ráírt egy 3-4 éves kisgyerek anyukája, aki több éve élettársi kapcsolatban van, és a gyerek is az élettársától van, és párom mondja, meg mutatja, hogy a nő pedzegeti neki, hogy többet akarna, ezzel eddig úgy vagyok, hogyha párom is akarna tőle valamit, nem mondaná el nekem mit ír, és nem röhögcsélne ezen, meg egyébként sem nevelné más gyerekét, ezt tisztán elmondta, hogy ez kizárt.

Na de akkor is, nem gáz, hogy mégis ugyanúgy beszél vele, amikor a nő már célozgat arra, hogy bejön neki? Mi lesz az élettárssal, ha ő pl megveri barátom, mert nem nézi, hogy éppen az ő nője r*b*nc?

Mit gondoltok?


2017. szept. 22. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod megmondta a nőnek, hogy ő nem akar tőle semmit, szexet sem? Mert ezt nem árt tisztázni. Ha a nő tovább folytatja, és a párod ennek ellenére is tovább beszélget vele, akkor ott jó eséllyel arról van szó, hogy párodnak is tetszik a gondolat, esetleg már barátkozik a gondolattal úgymond, és csak idő kérdése hogy mikor, de meg fog történni. Az hogy neked elmondta ne tévesszen meg, lehet így is figyelme elterelni, mint ahogyan nálad be is vált, mert rögtön azt gondoltad hogy nem akar tőle semmit hiszen elmondta neked. Attól még benne lehet a dologban, nem olyan hülyék a férfiak ahogyan azt a nők képzelik...
2017. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy gondolom, abban nincs semmi, ha ellenkezo nemu haverjai vannak az embernek, de a kanos, nyomulo, otthon elhanyagolt gyerekes anyukat nem tartom haver kategorianak. En nem tudnek valakivel ugy haverkodni, hogy az egyertelmuen nyomul ram, csak ha tetszene a helyzet, de csak akkor tetszhet, ha nekem is bejon a masik.
2017. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen sajnos én is így gondolom.

Haver kategória oké, ha az a nő tényleg otthon megkap mindent a párjától, itt viszont épp az jön le, hogy páromtól akarja megkapni, amit otthon nem kap meg.

Innentől én sem értettem, hogyha párom valóban nem akar tőle semmit, akkor innentől mi témájuk?

Kapcsolatot nem akarna vele, saját gyereket sem akar még, nem hogy másét nevelni, de ettől függetlenül létezik csak a szex is, és a megcsalás megcsalás..

2017. szept. 22. 14:23
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak kiélvezi, hogy nyomulnak rá. Legyezgeti a hiúságát.
2017. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtattál utolsó.

Ugyanis ez nem bűn, én is szeretek tetszeni másoknak, és ez szerintem nem bűn, biztosan nem csak nekem meséli el amúgy, hogy nyomul rá egy anyuka :D Mert nekem gond nélkül elmesélte, hogy írt neki egy olyan szöveget ami flört szöveg volt.

Bár én nem beszélgetek másokkal, mert általában kapcsolatot akarnak, de nekem is jól esik ha heti 1-2 üzenetet kapok, hogy ismerkedni akarnak, bár ha így nézzük, akkor párom az összes ilyenre visszaírna?

2017. szept. 22. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem hasonlítható össze. Egy férfi klasszisokkal kevesebb ilyen visszajelzést kap mint egy nő.

Ha ő is hetente kapna 3-4 különbözőt, már őt se érdekelné annyira szerintem.

2017. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És ehhez hozzátartozik az is, hogy első barátnője vagyok, lehet visszaigazolást egész életében csak tőlem kapott.

Tehát igazad lehet, de ettől független nem szeretném, ha emiatt jobban kéne tartanom a megcsalástól.

Lehet nem épp egy édesanyával fog, mert lehet alapból ez kivitelezhetetlen lenne, mert ennyi esze és több is van, csak ráírhat egy nagyon gyönyörű lány is legközelebb, mondjuk fél év múlva.

2017. szept. 22. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hogy van az, hogy "ráírt"? csak úgy ismeretlenül? mi a halálnak, ha szabad kérdezni? :D
2017. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ennek van egy elősztorija, ismerem! Csak itt ezt nem teregetem ki, de meg van az elősztori, azóta maradt meg a csevegés, szerintem unatkozó, kielégítetlen családanya, aki nem dolgozik a gyereke mellett, és keresi a kanokat
2017. szept. 22. 20:01
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ilyenekre van ideje , ahelyett, hogy főzne, meg a gyereket rendezné, vagy barátnőzne...
2017. szept. 22. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!