Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális így érezni? Kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így érezni? Kell valaki, de nem kapcsolatra? L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gyerekként is mindig fiúkkal baràtkoztam, velük jöttem ki jobban már akkor is. Most, hogy felnőttem, már senki nem akar velem csak barátkozni. Ezen az sem segít, hogy pàrkapcsolatban élek.

Egy valaki volt csak éveken át, akit kb úgy szerettem, mintha a testvérem lenne, de vele is megszakadt a kapcsolat.

Senki nem tud ràm csak baràtként tekinteni, idővel az is belèm szeret, aki nem olyan szándékkal ismert meg.

Annyira bànom, hogy nincs bàtyám, vagy idősebb fiú rokonom, nagyon szeretnék valakit ennyire közel magamhoz lelkileg, de nem fizikailag.


Normàlis ez?


23l


2017. szept. 23. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Normalis, a sracismeroseid nem normalisak, akik akarkibe beleszeretnek.
2017. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Baratkozhatsz sracokkal, de ha csinos vagy, akkor ne legy olyan naiv, hogy elhiszed, hogy nen csinalnank meg azonnal barmilyen pozban. Azonban olyan naiv se legyel, hogy ezt osszeteveszted a szerelemmel.
2017. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kén_ ***** válasza:
49%

Szerintem normális. Kell egy fokú szellemi, és érzelmi érettség ahhoz, hogy a barátkozást különtudja választani az ember bármi "komolyabbtól". Az biztos, hogy ritka, mert még azzal is előfordulhat, hogy beleszeret a másikba, akiben ezek megvannak. Az viszont szerintem biztos, hogy normális amire vágysz. Sok szerencsét hozzá.:)


21/F

2017. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy akárkibe-e, azt nem tudom, csak azt, hogy belèm igen. Holott más lány barátaik meg vannak
2017. szept. 23. 11:35
 5/17 A kérdező kommentje:

Az, hogy lefeküdnének egy csinos nővel, normális. De azért szakították meg velem a kapcsolatot, mert szerelmesek lettek belém több hónap, év elteltével.

Nem vagyok naiv, sem most, sem az életben màs téren

2017. szept. 23. 11:37
 6/17 anonim ***** válasza:
Baratra vagysz, ez teljesen normalis. Ami nem normalis hogy nem tudsz noi baratokat szerezni. Ebben a korban akkor van hosszu tavu fiu lany baratsag ha mindketto meleg, vagy lelki serult, esetleg ronda.
2017. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy te ebből a nagy lelki társból csak a férfi nemet fogadod el, az az érdekes.


Ha két ellenkező nemű jól kijön egymással, akkor már csak a külső szab határt annak, hogy ne legyen kémiai vonzalom.

Szerintem ez evidens, amit te akarsz az kb. olyan, mint egy finom és ízletes étel, amit sosem kóstolsz meg, de mindig ott van előtted.


Szerintem te már csak szimplán unatkozol és nem tudod mit találj ki magad szórakoztatására.

2017. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nőkkel is baràtkozom/baràtkoznék, a kettő nem zàrja ki egymàst.

De férfiakkal baràtkozni merőben más, mint nőkkel, de szerintem ezzel nem mondok újat

2017. szept. 23. 11:42
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

"De férfiakkal baràtkozni merőben más, mint nőkkel, de szerintem ezzel nem mondok újat"


Igen, amikor ellenkezo nemuek ismerkednek akkor parkeresesrol van szo. (ha nem munka vagy egyeb hasonlo miatt van)

2017. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj lányok felé is nyitni. A fiúk ebben a korban már mást szeretnének (főleg ha nincs párjuk) és ez nem egyszerűsíti le a dolgod. Nem azt mondom,hogy lehetetlen fiú havert találni,de ez úgy lenne "igazi" ha már sok ideje ismernéd. Esetleg olyan fiúkkal tartsatok dupla randit akiknek van párjuk vagy meleg fiúkkal barátkozz. De én még most is úgy tartom,hogy jó lenne ha lányok felé is nyitnál.
2017. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!